RİZELİ FURKAN’A 1.LİG TAKIMLARINDAN TEKLİF VAR

Futbola hayatına Çaykurspor’da başlayan, Rize’nin Güneysu İlçesinden olan Furkan ÖZDEMİR’in son birkaç yıldır ortaya koyduğu başarılı performansları sonucu kendisine 1.Lig takımlarından teklifler gelmeye başladı.

RİZELİ FURKAN’A 1.LİG TAKIMLARINDAN TEKLİF VAR

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Çaykurspor alt yapısında yetişen ve sırasıyla Bal Ligine yükselen Kendirli Belediyespor’da oynadı. Kendirlispor’da oynadığı futbolunu beğenen, Trabzon Ofspor’da ilk profesyonel imzasını atmış oldu. Ardından, Artvin Arhavi Spor'a transfer oldu. Arhavispor’da geçirmiş olduğu başarılı bir sezonun ardından 2. Lig Takımlarından İstanbul Pendikspor’a transfer oldu. Daha sonrasında 2 Lig takımlarından İspartaspor’da başarılı bir sezonun ardından, Diyarbekirspor’a transfer oldu. 2022-2022 sezonunu Diyarbekirspor’da tamamlamış oldu.

24 yaşındaki Rizeli futbolcu Furkan Özdemir, “ Anadolu’nun birçok tanınmış takımlarında ard arda futbol oynadım. Şimdi ise hedefim ve en büyüyk arzum kendi şehrim olan, Çaykur Rizespor’da futbol oynamak. Başarılarımın çoğunu Ç. Rizespor’da yapmak istedim ve halen daha istiyorum ne olursa olsun hedefim süper ligdeki büyük takımlarda top koşturmak ve Milli Takım formasını giymektir. ”şeklinde konuştu. Bu arada 2022-2023 Sezonu için İstanbul Tuzlaspor’dan teklif alan, Rizeli Furkan Özdemir’in farklı spor kulüpleriyle teklif görüşmeleri devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER