Pazarlı Mustafa BAYAR ünlü hoca ve sporcularla Milli Karmaya seçildi

Pazarlı Mustafa BAYAR ünlü hoca ve sporcularla Milli Karmaya seçildi

Pazarlı Mustafa BAYAR ünlü hoca ve sporcularla Milli Karmaya seçildi

Pazarspor Veteranlar Spor Kulübü Başkanı ve eski takım Kaptanı Mustafa Bayar’a yeni görev

Geçen yıl Artvinspor’da görev yapan Mustafa Bayar Milli Takıma seçildi. Ardından aktif Futbol hayatına son vererek Milli Takımda Jübile yaptı. T.M.V.F.F Türkiye Masterler, Veteranlar Futbol Federasyonu başkanı tarafında Kondisyonerlik görevine getirildi.

Ünlü Teknik Direktörlerde Güvenç Kurtar, Hüseyin Çalhanoğlu’nunda içinde bulunduğu Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Federasyonu Milli Karmasına Kondisyoner olarak seçilen Rize Pazarlı Mustafa Bayar, “Türkiye misterler Veteranlar futbol federasyonu milli karma kondisyoner görevi tarafıma verildi” dedi.

Mustafa Bayar, “TMVFL Türkiye Masterler Veteranlar Futbol Federasyonu Kurumsal lig Türkiye Genelinde Ulusal karşılaşmada görev alacağım. Ayrıca Yurtdışı ve Yurtiçi sosyal sorumluluk projelerinin yapılmasında grup arkadaşlarımla birlikte çalışacağım. Bana bu görevi layık görenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bayar, Öncelikle Ülkemizi, İlimizi ve İlçemiz Pazar’ı başarılı bir şekilde temsil edeceğimden dolayı da çok mutluyum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2022, 10:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fazlı ŞİMŞEK
Fazlı ŞİMŞEK - 6 ay Önce

Zafer sporda da takım arkadaşımız olan Mustafa Bayar kardeşime yeni görevinde üstün başarılar ve muvaffakiyet diliyorum..

SIRADAKİ HABER