Pazar'lı Antrenörlerden Başkan Basa'ya ziyaret

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda Boks ve Kick Boks spor branşlarında faaliyetlerini sürdürmekte olan Antrenörler Cengiz Yoğurtçu, Ziya Ak ve Ferhat Pehlivan, Pazar Belediye Başkanı Dr.Ahmet Basa'yı makamında ziyaret ettiler.

Pazar'lı Antrenörlerden Başkan Basa'ya ziyaret
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Mehmet Akif Pirim Spor Salonunda Boks ve Kick Boks spor branşlarında faaliyetlerini sürdürmekte olan Antrenörler Cengiz Yoğurtçu, Ziya Ak ve Ferhat Pehlivan, faaliyetlerini renklendirmek için Pazar Belediye Başkanı sayın Ahmet Basa ile yaptıkları görüşme de salon ve sporcular için Antrenman Ringinin alımı için başkan Basa'dan söz aldılar.
Sporda öncü İlçe olan Pazar için Sayın Belediye Başkanı Ahmet Basa; yardımlarını esirgemeyeceğini, bu tür faaliyetlerin desteklenmesi doğrultusunda elimizden gelen tüm imkânların kullanılacağını belirten antrenörler daha sonra yaptıkları açıklamalarda;   

 “Belediye başkanımızın makamında şahsiyetlerimizi ağırlaması hoşnutluğumuzu karşılamakla beraber bu tür aktivitelere yapılan desteklerin karşılığı madalyalarla verileceği, Sporda öncü İlçe olan Pazar’ımızın çitasını yükseltmekle beraber spora kazandıracağımız gençlerimizi de sokaklardan kurtaracaklarını” belirttiler. Bu nedenledir ki; Belediye başkanımızın ilgi ve alakasından dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz. ” dediler.  


Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 06:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER