KOLÇAK GÜVEN TAZELEDİ

Artvin Hopaspor Kulübü Yönetim Kurulu Hopa TSO Atatürk Konferans salonunda gerçekleşen Kongre sonucunda Başkan ve yönetim kurulu seçildi.

KOLÇAK GÜVEN TAZELEDİ

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor Kulübü Yönetim Kurulu Hopa TSO Atatürk Konferans salonunda gerçekleşen Kongre sonucunda Başkan ve yönetim kurulu seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede İsmet Başar, Recai Büyük ve Süleyman Aydın divan üyesi seçildi.

Gündem maddelerinin okunması ile devam eden kongrede faaliyet raporunun okunmasının ardından yapılan oylamada Lütfü Kolçak yeniden başkan seçildi.

Kongrede Artvin Hopaspor ’un hayatını kaybeden kaleci antrenörü Okan Gedikali de unutulmadı. Kongrede sunulan video gösterimi ile Gedikali anıldı.

Kongreye Hopa Kaymakam vekili, Arhavi Kaymakamı Burak Cimşir, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, CHP İl Başkanı Orhan Atan, STK temsilcileri, Hopaspor Kulübü üyeleri ve taraftarı katıldı.

Kongrede Kaymakam Çimşir ve Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’de birer konuşma yaparak Hopaspor’a desteklerinin devam edeceğini belirttiler ve yeni sezonda başarılar dilediler.

Konuşmaların ardından okunan raporlar kongreye katılan üyelerin oybirliği ile ibra edildi.

Gündem gereği yapılan Yönetim Kurulu seçimlerine Lütfü Kolçak Başkanlığında tek liste ile girildi.

Artvin Hopaspor yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Lütfü Kolçak, Göksel Cihan, Yaşar Akbıyık, İbrahim Koyuncu, Doğanay Barış Ünal, Osman Akkaya, Birkan Makar, Ersal Gümüşkaya, Rıfat Acar, Yücel Ustabaş, Uğur Bayraktar, Cansu Genç Tunç, Akın Ustabaş, Nevzat Azaklı, Doğan Dalkılıç, Adnan Akyıldız, Abdullah Akbıyık.

Kongre sonrası bir teşekkür konuşması yapan Lütfü Kolçak, yeni sezonda yönetimi ve taraftarı ile el ele vererek, hedefleri olan bir üst lige çıkmak için ellerinden ne gelirse yapacaklarının bilinmesini isteyerek, kendisine ve yönetim kuruluna gösterilen ilgi ve verilen destek için teşekkür etti.

Artvin Hopasporun oluşan yönetimi önümüzdeki hafta başında toplanarak görev dağılımını yapacağı öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER