KAFKASÖR YAYLASINDA KAMPTA

2020-2021 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Artvin Çoruh spor kulübü Futbol takımı Kafkasör Yaylası’nda kampa girdi.

KAFKASÖR YAYLASINDA KAMPTA

Hayati Akbaş

ARTVİN-2020-2021 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan Artvin Çoruh spor kulübü Futbol takımı Kafkasör Yaylası’nda kampa girdi. Artvin Çoruh spor kulübü yönetim kurulu başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamalarda” Artvin Çoruh spor kulübü olarak 2020-2021 Futbol sezonuna doğa cenneti Artvin Kafkasör Yaylası’nda kamp yaparak başlıyoruz. Artvin Çoruh spor kulübü olarak Artvin belediye tesisleri ve İl özel İdaresi genel sekreterliğine ait olan Tesislerde konaklamaktayız. Valimiz Sn. Yılmaz Doruk beyefendiye, Belediye Başkanımız Sn. Demirhan ELÇİN beyefendiye, il özel İdaresi genel sekreteri Abdurrahman ANLAŞ beyefendiye bize bu güzel tesislerde kamp yapma imkânı sağladıkları için çok teşekkür ederiz. Bu kamp süresince bizlere yardımcı olacak olan belediyemiz personeline de teşekkür ederim.

Artvin Çoruh spor kulübü olarak yönetim kurulu üyelerimiz, Teknik ekip, sporcularımız ve bizlere yardımcı olan ekibimizle birlikte tek yürek olarak birlik beraberlik içerisinde sezona hazırlanıyoruz inanıyorum ki başladığımız ilk gün gibi heyecanlı hırslı ve sadece hedefi şampiyonluk olan fizik kondisyon olarak istediğimiz seviyeye ulaşarak kampı tamamlamış olacağız. Kafkasör yaylasında kampımız 1 hafta sürecek kamp sonunda Artvin İskebe şehir stadında 2 hafta da teknik taktik çalışmalarımızın ardından hazırlık müsabakaları yaparak sezona hazırlanacağız.

Bölgesel Amatör Ligi ile ilgili olarak Türkiye Futbol federasyonundan müsabakaların ne zaman oynanacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı. Federasyon yetkilileri ile yaptığımız görüşme neticesinde Bölgesel Amatör ligler Pandemi nedeni ile imkanlar dahilinde ileri bir tarihte oynatmak hususunda bir düşünceleri mevcut tabiki bu Pandemi sürecine bağlı öne sürülen Bilgilere bakarsak 14 Kasım 2020 veya 9 Ocak 2021 gibi tarihler öne çıkıyor, Artvin Çoruh spor kulübü olarak biz bölgedeki sporcularımız ile çalışmalarımıza kontrollü bir şekilde aralıksız aralıksız davam edeceğiz. Eksik olduğumuz bölgelere ise sezon öncesi transferler yaparak lige hazır bir şekilde katılacağız ve Artvin’imizi en iyi şekilde temsil edeceğiz.

Artvin Çoruh spor kulübü olarak 12 ve 13 Eylül de 2 gün süre zarfında teknik ekibimiz ile il içi ve il dışı takımımıza dahil olmak isteyen futbolcu kardeşlerimiz arasından bölgesel Amatör Liginde mücadele edebilecek arkadaşlarımızı da dahil ettik bizi mutlu eden konu ise ilimizdeki sporcuların takımımıza olan ilgisiydi teknik ekibimizde imkanlar dahilinde ilimiz sporcularına şans verdiler biz de yönetim olarak bu konudan çok memnunuz gözlemlediğimiz kadarıyla takım içerisinde bu sezon forma savaşı çok olacak tüm sporcularımıza sakatlık olmadan bol galibiyetle her şeyin gönlümüze göre olduğu bir sezon diliyorum. Hedef 3. Lig. Şampiyon Artvin Çoruh spor”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER