HEYECAN SONA ERDİ

Plaj Voleybolu Beach Pro Tour Hopa etabında Kupa ve Madalyalar Sahiplerini Buldu

HEYECAN SONA ERDİ

Hayati Akbaş

HOPA-Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), Hopa Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen Plaj Voleybolu Beach Pro Tour Hopa etabında üçüncü gün kadınlar ve erkekler kategorileri final müsabakalarıyla sona erdi.

Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’nin de izlediği karşılaşmaları binlerce Hopa’lı da tribünleri doldurarak takip etti.

Turnuva sonunda düzenlenen Ödül töreninde Plaj Voleybolu Beach Pro Tour Hopa etabına sponsor olarak destek veren kişi ve kurumlara teşekkür plaketleri verildi

Turnuvada son gün gün yapılan final ve üçüncülük karşılaşmaları ile tamamlandı. Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde ilk üç sırada yer alan voleybolculara ödülleri ve ödül çekleri de düzenlenen tören ile verildi.

Kadınlar kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Gürcistan’dan gelerek turnuvaya katılan Anka-Elena ikilisine madalyalarını HOPAPORT Muhasebe müdürü Oğuz Çapkınoğlu, ödül çeklerini de Levent Özvarnalı verdi.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Müge Ocakçı-Öykü Akdemir ikilisine madalyalarını İbrahim Dağıstanlı ve eski Milli Voleybolcu Gülnur Özfer Görgün ’ün elinden alırken, ödül çeklerini Ayder su YK. Başkanı Cemil Akdeniz verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Bahanur Gökalp-Merve Çelebi Ödül çeklerin ve Doğtaş ödül paketlerini Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’nin elinden aldılar.

Erkekler kategorisinde turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Murat Giginoğlu-Ali Cebeci ikilisine madalyalarını Çaykur Satış ve Pazarlama Müdürü Hamdi Kutlu adına Kadir Turanlı verirken, ödül çeklerini de İl Genel Meclisi Üyesi Hakan Makar verdi.

Turnuvayı ikinci sırada tamamlayan Nuri Şahin ve Caner Çiçekoğlu ikilisine madalyalarını İpekyol Nakliyat sahibi Ömer Hacıoğlu ve Dominos Pizza ve Doğtaş Yatak Distribütörü Murat Adalı verirken, ödül çeklerini Aydemir Nakliyat sahibi Şükrü Aydemir verdi.

Turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Yusuf Özdemir ve Mustafa Susam çiftine madalya ve Ödül çeklerin Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve TVF YK. Üyesi Metin Mengüç’ün elinden aldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER