HAYDİ, ÇOCUKLAR GÜREŞE PROJESİNE YOĞUN İLGİ

Rize'de Güreş Antrenörleri Birleşerek, Ata sporu, “Haydi Çocuklar Güreşe” adı altında başlatılan proje ile ilgili, Rize Gençlik ve Spor Bakanlığı toplantı salonunda gerçekleştirerek sunumda, Güreş sporu yapmak isteyen çocuklar ve velileri yoğun katılım gösterdiler.

HAYDİ, ÇOCUKLAR GÜREŞE PROJESİNE YOĞUN İLGİ

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen’inde katıldığı proje tanıtım toplantısına yüzlerce öğrenci velileriyle birlikte katıldılar. Rize Gençlik ve Spor İl spor Müdürü Gürhan Yıldız ve Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, “Haydi Çocuklar Güreşe” tanıtım projesinde yaptıkları konuşmalarda, Ata sporu güreşin uluslararası müsabakalarda ülkemize en çok altın madalya kazanan spor branşı olduğuna vurgu yaptılar.

Sporcu Antrenörlerin yapmış oldukları bilgilendirme sunumdan dolaydı projeyi yürüten güreş antrenörlerini tedip, çalışmalarında başlarılar dilediler. Proje eski şampiyon milli güreşçi Antrenörler Taner Akbulut, Murat Kurt, Mevlana Ketancı, Yaşar Cambazlar, İlker Sönmez, Faik Öz ve Ali Oğuz Gürsel’den oluşuyor.

Haber: B. Ali Kavalcı

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2022, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER