GENEL KURULU YAPILDI

TFF Bölgesel amatör ligi 3. Grup ta zirve mücadelesi veren Arhavispor olağan genel kurulu yapıldı.

GENEL KURULU YAPILDI

Necmettin Numanoğlu

ARHAVİ-TFF Bölgesel amatör ligi 3. Grup ta zirve mücadelesi veren Arhavispor olağan genel kurulu yapıldı. Kongrede, 6 yıl Arhavispor da başkanlık yapan Yücel Satıral aday olmadı. Kongreye Ahmet Fitoz öncülüğündeki tek liste halinde gidildi. Arhavi Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda düzenlenen kongrede Divan başkanlığına Hüseyin Uzunhasanoğlu, kâtip üyeliklerine Sezgin Özkara, Serkan Çakar ve Erdem Güven seçildi.

Divan Başkanı Hüseyin Uzunhasanoğlu’nun daveti ile gündem gereği saygı duruşu yapıldı ve ardından istiklal marşı okundu. Kongrede faaliyet raporu, gelir giderlerin ibrası ve serbest konuşmalar yapıldı. Raporların ibra edilmesi ardından 6 yıl başkanlık yapan Yücel Satıral bir konuşma yaparak takımı 65 yıl aradan sonra 3 lige çıkarmanın mutluğunu yaşarken aynı yıl maddi yönden küme düşerek taraftarları üzdük. Kendi yönetimleri olarak özverili ve fedakârlıklarla dolu yıllar geçirdiklerini ifade eden Satıral, işlerinin yoğunluğundan dolayı aday olmayacağını ama yüreklerinin Arhavi sporla atacağının da bilinmesini isteyerek bayrağı devretme zamanı geldiğini, yeni seçilecek olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum dedi.

Kongreye Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Eski Artvin Milletvekili Yüksel Çorbacı oğlu, Eski Kulüp başkanlarından Hakkı Aytolan, Sezgin Özkara, Şadi Yıldızcan, Murat Çorbacıoğlu, Ticaret Odası başkanı Atıf Kesim, Ak Parti ilçe başkanı Remzi Gedik, CHP İlçe başkanı Erkan Özyazıcı, MHP ilçe başkanı Adil Hatinoğlu, Yeni Refah Partisi ilçe başkanı Muhammet Uzuner ve kulüp üyeleri katıldı.

Serbest konuşmada Arhavi belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu, Yüksel Çorbacıoğlu, ve siyasi parti başkanları birer konuşma yaparak kulübe destek sözü verdiler.

Kongrede gündem gereği seçimler maddesine geçildi. Yusuf Fitöz başkanlığında tek liste divana verildi ve yapılan seçimlerde bu liste Arhavspor’un yeni yönetimini oluşturdu. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Başkan Yusuf Fitöz, yönetim kurulu üyeleri Ayhan Yıldız, Yıldıray Vona, Hakan Aytolan, Cengiz Gençoğlu, Erdem Güven, Hakan Çakar, Bülent Özbayrak, Burak Uzun, Uğur Tosun, Özgün Yıldız, Çağlar Numanoğlu, Engin Kuyumcu, Cafer Gerdan, Sercan Kurdoğlu, Servet Daş, Ekrem Çelenk, Mustafa Genç, Ayhan Dilmen ve Erkan Güvenkaya seçildiler.

Kongrede Denetleme kuruluna da Şadi Yıldızcan, Ali Durmuş ve Tevfik Özşahin seçildiler.

Kongre sonrası Başkan seçilen Yusuf Fitöz tebrikleri kabul ettikten sonra bir teşekkür konuşması yaparak kendilerine güven duyarak destek verenlere teşekkür etti.

Başkan Fitöz “Başarılı yolun en büyük yapıtaşı ise sponsorlarımızdır. Sponsor desteğini almadan bir takım büyük hayaller kurması imkânsızdır. Bunun için tüm hemşerilerimizle iş insanlarımızla el ele vererek takımımızı layık olduğu yere taşımalıyız. Okullarımızla temas halindeyiz. Yetenekli gençleri alt yapıdan yetiştirip geleceğe taşımalıyız. Tekrar Teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER