ÇORUHSPOR'A DESTEKLER DEVAM EDİYOR

Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor kulübü Demircioğlu A.Ş Firmasının sahibi Osman Demircioğlu’nun destekleri ile Futbol takımına Deneyimli stoper Hüseyin Ergen’i Transfer etti.

ÇORUHSPOR'A DESTEKLER DEVAM EDİYOR

Hayati Akbaş

ARTVİN-Spor Toto Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan Artvin Çoruhspor kulübü Demircioğlu A.Ş Firmasının sahibi Osman Demircioğlu’nun destekleri ile Futbol takımına Deneyimli stoper Hüseyin Ergen’i Transfer etti.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı Murat Yılmaz yaptığı açıklamalarda “ Artvin Çoruhspor kulübü olarak 17 Nisan da başlayacak olan spor toto Bölgesel Amatör Ligine hazırlıklarımız devam ediyor. Teknik Direktör Ogün Kutlu hocamızın öncülüğünde takımımızın Antremanları devam ederken hocamızın Raporu doğrultusunda eksik olan bölgelerimize de yönetim kurulu olarak transferlerimiz devam etmektedir.

Artvin Çoruhspor kulübü olarak teknik ekibin Raporu doğrultusunda eksik olan Stoper Mevkiine Hüseyin Ergen kardeşimizi transfer ettik. Bu transferin gerçekleşmesinde ve sporcu peşinatı gibi masraflarını üstlenen Hopaspor da bizim, Arhavispor da bizim, Çoruhspor da bizim, Biz Artvin sevdalısıyız. Artvin de Futbolun ve sporun gelişmesi ve geleceğimizin teminatı gençlerimize sahip çıkmak zorundayız diyen Hopalı iş insanı Osman Demircioğlu Beyefendiye Artvin Çoruhspor camiası olarak Teşekkür ederiz.

Türkiye Futbol federasyonu tarafından 17 Nisanda başlaması planlanan bölgesel Amatör Ligi dün itibariyle Federasyondan yapılan açıklamaya göre Guruplarımız belli oldu. Federasyon tarafından yapılan açıklamada Ardahan ve Erzurum illerinin Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek olan takımları ile şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Futbol federasyonu tarafından önümüzdeki günlerde fikstür açıklanacak ve müsabaka tarihlerimiz de kesinleşmiş olacak, Takımımız Perşembe günü yapılacak antremanın ardından 3 gün izin kullandıktan sonra çalışmalara tekrar başlayarak, hazırlık müsabakaları ile birlikte 17 Nisan da eksiksiz, Artvin iline yakışır bir şekilde mücadele edeceğiz. Artvin Çoruhspor kulübü Futbol takımımız 2020-2021 Futbol sezonunu Allah’ın izniyle şampiyon tamamlayarak Artvin Merkez halkının özlemi olan Profesyonel Lige çıkma başarısını gösterecektir.

Artvin Çoruhspor kulübü başkanı olarak Hüseyin Ergen gibi deneyimli uzun yıllar profesyonel liglerde mücadele eden kardeşimizi takımıza kazandıran Demircioğlu A.Ş Firmasının Sahibi Sn. Osman Demircioğlu beyefendiye bir kez daha teşekkür ediyorum. İşlerinde başarılar diliyorum. Hedef 3. Lig. Her şey hayal etmekle başlar” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER