Çaykurspor Futbol Kulübü takdir kazanmaya devam ediyor.

20 yılı aşkındır, Rize Amatör Futbol Liglerine ve futbol alt yapısında yetiştirmiş olduğu yüzlerce lisanslı profesyonel sporcuyla, Türk sporuna ve Rize sporuna sağlamış olduğu sporcu desteğiyle bilinen, Çaykurspor Futbol Kulübü spor camiasının takdiri kazanmaya devam ediyor.

Çaykurspor Futbol Kulübü takdir kazanmaya devam ediyor.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İki gün önce, Şenol-Birol Futbol Tesislerinde oynanan 2021-2022 Sezonu Amatör Futbol ligi U18 grubunda rakibi, Fındıklıspor’u 5-0 mağlup eden, Çaykurspor Kulübü Futbol takımları U16, U18 ve 1. Lig Amatör takımlarının bu sezon yapmış oldukları karşılaşmalarda başarı grafikleri yükselmeye devam ediyor.

Çaykurspor Kulübü Futbol takımı alt yapısında yetişen, Murat Öksüz isimli futbolcu TFF süper ligin başarılı takımlarından Hayatspor’da, Çaykurspor futbol kulübü altyapısından yetişen İlyas Sarı, TFF 2 lig takımlarından İspartaspor’da oynama başarısı elde etti. Yine, Çaykurspor kulübü alt yapısında yetişen, Furkan Özdemir’de TFF 2’ligin başarılı takımlarından AMED Diyarbakırspor takımına transfer olmanın sevincini yaşıyor.

Çaykurspor As Başkanı ve Sportif Branşlar Sorumlusu Mahir Biberoğlu; Rize ilimizde ÇAYKUR spor kulübümüz 5 ayrı spor branşımızın birisi olan Amatör Futbol liginde alt yapı başata olmak üzere, her sezon TFF Amatör futbol liglerine katılarak, hemen her yıl bölge müsabakalarında yükselme başarısı göstermeye devam etmektedir. Aynı zamanda her yıl TFF 3 ligi, 2 ligi, 1 ligi ve TFF Süper ligine futbolcular kazandırmaya devam etmektedir. Başta ata sporumuz Grekoromen Güreş Süper Ligi, Rafting ve Kano Federasyonlularındaki takımlarımızla, Judo ve Amatör Futbol takımlarımızla Türk sporuna, D. Karadeniz Bölgesi sporuna, Rize sporuna ve Çaykur Genel Müdürlüğümüz kulübü olarak tarihi başarılar, altın madalyalar ve Türkiye şampiyonlukları kazandırmaya devam ediyor. Bu faaliyetlerimizde takımlarımıza ve sporcularımız maddi ve manevi destek sağlayan, Çaykur Genel Müdürümüz ve ÇAYKUR spor Kulübümüz YK Başkanı sn. Yusuf Ziya ALİM’e, Antrenörlerimiz, sporcularımız ve Kulübümüz idarecileri olarak şükranlarımızla teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2022, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER