Cafer Hoca: Pazarspor ’da Tarih Yazmaya Hazırlanıyor

Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Pazarspor, 2020-2021 Sezonu 15. Haftasında hafta sonu (Pazar) Saat 13.00 de evinde karşılaşacak olduğu Karabük maçı hazırlıklarına sahasında neşeli bir şekilde başladılar.

Cafer Hoca: Pazarspor ’da Tarih Yazmaya Hazırlanıyor

PAZAR-Misli.com 2'nci Lig Kırmızı Grup’ta yer alan Pazarspor, 2020-2021 Sezonu 15. Haftasında hafta sonu (Pazar) Saat 13.00 de evinde karşılaşacak olduğu Karabük maçı hazırlıklarına sahasında neşeli bir şekilde başladı

Ligde 3 maç eksiği ile 19 puanla 11. sırada yer alan Pazarspor Teknik heyet nezaretinde iki grup haline çalıştı.

Serik kadrosunda yer almayan oyuncular sentetik sahada 12.00 de idman yaparken, Kadroda yer alanlar ise saat 13.00 de, İlçe stadında çalışma yaptılar.

Morallerin en üst seviyede olduğu teknik heyet ve sporcuların bu durumu idmanlara da yansıdı.

Pazarspor, Cafer hoca ile toplam 8 karşılaşmaya çıkarak altı galibiyet, bir beraberlik bir yenilgi aldı. Pazar günü kendi evinde Karabükspor’u ağırlayacak olan Mavi Beyazlı ekip, eğer Karabük karşısında da galibiyet alırsa üst üste 5. Galibiyetini alacak, Koronavirüs salgını ile Sporcularının ve teknik heyetin testlerinin Pozitiv çımkası nedeniyle 3 maçı da eksik olan Pazarspor, bu karşılaşmadan da puan ve puanlarla ayrılırsa çok farklı bir konumuna gelerek yeni bir tarih yazacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER