Bir günde 3 transfer birden gerçekleşti

Artvin Hopaspor’ da bir günde 3 transfer birden gerçekleşti.

Bir günde 3 transfer birden gerçekleşti

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopaspor yapacağı kampı öncesi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Transfer komitesinin yaptığı çalışmalar ile transferleri olgunlaşan 3 isimle anlaşma imzasını da Başkan Lütfü Kolçak attı.

Kulüp merkezin de gerçekleşen ve Başkan Lütfü Kolçak ve Başkan yardımcısı Osman Akkaya’nın katıldığı ilk imza töreninde Karaman Spor Kulübü oyuncusu Ömercan Öndaş ile sözleşme imzalanması ile başladı. Stoper oyuncusu Ömercan Öndaş, kendisini mor beyazlı renklere bağlayan imzayı attıktan sonra yaptığı açıklamada “Takımımın bir üst lige çıkma hedefini gerçekleştirmek için elimden gelenin fazlasını yapacağımın bilinmesini isterim” dedi.

Kulüp merkezin de gerçekleşen ve Başkan Lütfü Kolçak ve Kulüp müdürü Rıfat Acar’ın katıldığı ikinci imza töreninde de kendi sporcusu Baran Topaloğlu ile yeniden anlaşma sağladı. Stoper oyuncu hem kendi adına hem de takımımı adına güzel dileklerde bulundu.

Kulüp merkezin de gerçekleşen ve Başkan Lütfü Kolçak ve Başkan vekili Göksel Cihan’ın katıldığı günün son imza töreninde Iğdırspor Kulübü forvet oyuncusu Batuhan Kurt ile başkan Lütfü Kolçak sözleşme imzaladı. Batuhan Kurt duygularını ifade ederken “ Hopaspor için bu sene hedef şampiyonluk. Bunun için elimden gelenin fazlasını yapacağım.” diye belirtti.

Başkan Lütfü Kolçak her üç oyuncunun da takıma ayrı bir güç vereceğini ifade ederek kendilerine “Hoş geldiniz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER