ARTVİN HOPASPOR’DA KOLÇAK DÖNEMİ BAŞLADI

Artvin Hopa spor kongresini yaptı ve başkanlığa Lütfü Kolçak seçildi.

ARTVİN HOPASPOR’DA KOLÇAK DÖNEMİ BAŞLADI

Hayati Akbaş

HOPA-Artvin Hopa sporun TSO iş merkezi Atatürk Konferans salonunda gerçekleşen Olağanüstü Genel Kongresi’nde tek aday Lütfü Kolçak açık oylama sonunda Artvin Hopaspor’un yeni başkanı seçildi.

Üye çoğunluğunun sağlanması ile birlikte kongreye geçildi. Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Adem Çalış, önceki dönem başkanı Göksel Cihan, siyasi partiler İlçe Başkanları, muhtarlar, taraftar gruplar ve kulüp üyeleri kongreye katıldılar.

Kongreye Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İsrafil Kışla, Milletvekilleri Erkan Balta ve Uğur Bayraktutan’da birer hayırlı olsun mesajı gönderdiler ve mesajlar kongreye katılanlar tarafından alkışlandı. Artvin Hopaspor kulübü adına Kemal Makar açılış konuşmasını yaptı. Süleyman Aydın Divan Başkanlığı’na seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşı sonrası, Kulüp Başkan Vekili Kemal Makar gelir-gider raporu okundu, ibraz edildi. Denetleme Kurulu raporunu Kenan Çelik okudu, ibraz edildi. Tahmini bütçe okundu. 15 milyonluk gelir bütçesi oluşturulurken 15 milyon gider bütçesi öngörüldü. Oylama sonrası ibraz edildi. Mevcut Başkan Göksel Cihan’a alkışlarla teşekkür edildi.

Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü söz alarak “Biz her zaman şampiyonluğu oynayacağız. Öyle bir takım istiyorum” dedi.

Tek aday Lütfü Kolçak ve Yönetim Kurulu isimleri okundu. Oy birliği ile kabul edildi.

Artvin Hopaspor Kulübü başkanı Lütfü Kolçak yaptığı ilk konuşmada “Böyle büyük bir camianın Temsilcisi olmak ve bunu başarmak için çok çaba göstereceğimden eminim. Sizden aldığım enerjiden dolayı buradayım. Amaç Hopaspor’u kurumsal olarak bir yerlere getirmektir. Bütçemiz artıya geçmeli ki Hopa’nın çocukları sporu sevmeli. Ben Göksel Cihan’ın emeklerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni Yönetim şu isimlerden oluştu: Lütfü Kolçak (Başkan), üyeler Göksel Cihan, Kemal Makar, Osman Akkaya, İbrahim Koyuncu, Özen Arslan, Selçuk Balkaya, Erol Çakır, Birkan Makar, Rıfat Acar, Yusuf Başar, Fehmi Gürdal, Hurşit Nuri Demirkaya, Yücel Ustabaş, Osman Görkem Bayraktar, Ersal Gümüşkaya, Adnan Akyıldız, Fahrettin Yılmaz, Akın Ustabaş ve Yıldıray Demircioğlu

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2022, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER