ARTVİN HOPASPOR YÖNETİCİLERİNİ KABUL ETTİ

TFF 3. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Artvin Hopaspor'un yöneticileri, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret etti.

ARTVİN HOPASPOR YÖNETİCİLERİNİ KABUL ETTİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-TFF 3. Lig 1. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Artvin Hopaspor'un yöneticileri, Artvin Valisi Yılmaz Doruk’u ziyaret etti.

Vali Doruk, kulüp başkanı İmdat Uçan ve beraberindeki kulüp başkan vekili Kemal Makar, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Uzun ile İl Genel Meclis Üyesi Hüsnü Çakır’ı ’makamında kabulü sırasında yaptığı konuşmada, Artvin Hopaspor Kulübü’nün kenti futbolda profesyonel ligde en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi.

Artvin Hopaspor Kulübü Başkanı İmdat Uçan ise kulübün ve takımın genel durumu hakkında Vali Doruk’a bilgi sundu.

Vali Doruk, Başkan Uçan ve yönetim kurulu üyelerini çalışmaları dolayısıyla tebrik ederek, "Artvin Hopaspor’un, sezon sonunda hak ettiği şampiyonluğu elde ederek 2. Lige çıkacağını ümit ediyorum.” dedi.

-Başkan Uçan,” Hedefimiz 2. Lig”

Hedeflerinin ligi birinci sırada tamamlayarak 2. Lige çıkmak olduklarını dile getiren İmdat Uçan, "Bu yıl şampiyonluk parolasıyla yaklaşık 20 transfer yaptık. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize inancımız tamdır. Taraftarımız her zaman takımımıza büyük destek veriyor. Ligde 2 galibiyet aldık. Hafta sonu maalesef sahamızda Ofspor’a yenilerek ilk mağlubiyetimizi aldık. Önümüzde oynayacağımız çok maç var. Bunun telafisini yapacağımıza inancım tamdır. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Artvin Hopaspor’u hep birlikte bu sene 2. Lige çıkarmak için istiyoruz. Takımımıza destek veren herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.

Başkan Uçan, kulübe katkılarından dolayı Vali Doruk’a isminin yazılı olduğu Artvin Hopaspor forması hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER