Artık Ardeşenspor'un başarısı için çalışacaklar!

Uzun yıllar Pazarspor'da görev yapan İsmail Payal ve Kadem Morgül Ardeşenspor'la anlaştı.

Artık Ardeşenspor'un başarısı için çalışacaklar!


Ardeşenspor’u yeniden 3. Lig’e çıkarmak için seferber olan Kulüp Başkanı Mehmet Çırakoğlu İsmail Payal’a teklif götürdü.

Takımı 3. Lig’e yükseltmesi için altyapıdan üst yapıya kadar tüm birimlerde tek yetkiyi kendisine vermek üzere teklif sunan Çırakoğlu’na olumlu cevap veren Payal’a ise Pazarspor’dan olumsuz cevap geldi.
Pazarspor Altyapı Koordinatörü Hızır Yıldız, İsmail Payal ile resmi sözleşmeleri olduğunu söyleyerek, “Ardeşen bizim komşu ve dost kulübümüz. Böyle bir niyetleri varsa öncelikle bize teklif sunmaları gerekiyordu. Çünkü hocamızla bizim bir sözleşmemiz var. İsmail Payal, şu an kulübümüzün sözleşmeli hocası. Bu konuda bize resmi bir teklif gelmesi ve yönetim kurulumuzun toplanıp bir karar vermesi gerekirken bu tarz bir gelişme uygun olmadı.” ifadelerini kullandı.

İsmail Payal ise Ardeşenspor’dan gelen teklifi kabul ettiğini ifade ederek, futbolcularla vedalaştığını ve son maçına çıktığını söyledi.

Payal, Pazarspor’a 40 yıllık bir emeği olduğunu ve artık kendisinin farklı bir yerde farklı arayışlara yönelmesinin de normal karşılanması gerektiğini söyledi.

İsmail Payal kaçkar53.com'a yaptığı açıklamada" Ardeşenspor'un teklifini kabul ettim.Üst ve alt yapının tüm sorumluluğunu bana verdiler.Her türlü imkanı önümüze koydular.Ben kendimi ispat etmek zorundayım.Yardımcı hoca olarak ve alt yapının başına getirmek özere yine çok değerli bir hoca olan Pazar'lı kardeşim KADEM MORGÜL'ü aldım.Kendisi ile de her konuda anlaşıldı.Beraberce Ardeşenspor'un başarısı için elimizden geleni yapacağız.Bize tüm imkanları sunan Başkan Çırakoğlu'na teşekkür ediyoruz.Sorumluluğumuzun bilincideyim.24 saat artık kendimi işime vereceğim.Umarım Ardeşenspor o eski günlerine döner,ve bizimde bu dönüşte katkımız olur"dedi.
KAÇKAR53.COM olarak her iki hocamıza başarılar diliyoruz.Ardeşenspor'a hayırlı ve uğrulu olsun.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2013, 09:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİH
SALİH - 9 yıl Önce

tebrikler hocalarim

KAMİL
KAMİL - 9 yıl Önce

yaziklar olsun size sahip çikmayanlara

OSMAN
OSMAN - 9 yıl Önce

yaz kış demeden pazar için çalışanlara işte reva

bahattin
bahattin - 9 yıl Önce

pazarspor neden yolladı acaba açıklama gerekir

dursun
dursun - 9 yıl Önce

ismail hoca ve kademe başarılar dilerim

suat
suat - 9 yıl Önce

pazar gönderdi ardeşen sahipçıktı

spor sever
spor sever - 9 yıl Önce

konu birazda duygusal olduğunu düşünüyorum.pazarsporda geriden gelen onca hocalar var problem olmaz.

orhan
orhan - 9 yıl Önce

hayırlı olsun sizin için farketmez.orda da başarılı olursunuz


SIRADAKİ HABER