ANKARA’DAN MADALYALARLA DÖNDÜLER

11-16 Temmuz 2023 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen U-11 ve U-13 Serbest Stil Türkiye Güreş Şampiyonasında Hopalı güreşçiler madalyalar ile döndü.

ANKARA’DAN MADALYALARLA DÖNDÜLER

Hayati Akbaş

HOPA-11-16 Temmuz 2023 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen U-11 ve U-13 Serbest Stil Türkiye Güreş Şampiyonasında Hopa’lı güreşçiler madalyalar ile döndü.

Hopa’lı Güreşçilerden İsmet Anıl Yaz 52 kg Türkiye şampiyonu, Emre Berat Acıbadem 30 kg’da Türkiye Üçüncüsü ve Ömer Şalambar’da 30 kg’da Türkiye üçüncüsü olarak Hopa’ya büyük gurur yaşattılar.

Hopa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zafer Yazıcı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “11-16 Temmuz 2023 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen U-11 ve U-13 Serbest Stil Türkiye Güreş Şampiyonasında bizlerden desteğini esirgemeyen Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran’a, Spor Hizmetleri Müdürü Latif Yılmaztürk'e, Spor Şube Müdürü Mehmet Başköylü’ye Hopa Kaymakamlığına, Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Aydın'a, Hopa Gençlik ve Spor İlce Müdürlüğüne, aynı zamanda bizlerle havlu sallayıp ter döken bizimle beraber mücadele eden Kemalpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Teoman İlker Turaman'a ve Murgul Güreş Antrenörü Gökhan Dayanç'a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca müsabakalarda başarı elde eden güreşçilerimizi başarılarından dolayı tebrik eder, bundan sonraki spor yaşamlarında üstün başarılar temenni ediyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER