Yazıcı’dan 3 Günde 10 ilçe’ye ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize milletvekili Hayati Yazıcı 3 Günlük Rize programında 10 ilçe’de ziyaretler gerçekleştirerek çeşitli programlara katıldı.

Yazıcı’dan 3 Günde 10 ilçe’ye ziyaret

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı berberindeki İl Başkanı İshak Alim’le birlikte 3 gün boyunca 10 ilçe ziyareti gerçekleştirdi. Yazcı ilçelerde teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek çalışmaları değerlendirdi. Belediye başkanlıklarını ziyaret etti. Belediyelerin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. İlçelerdeki ziyaretler kapsamında çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla da bir araya gelen Hayati Yazıcı esnaf ziyaretleri de gerçekleştirerek talep ve istekleri dinledi.

Yazıcı Rize programının ilk gününde Derepazarı ve İkizdere ilçelerini ziyaret etti. Teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Verdiği mücadele ile tüm Türkiye’ye örnek olan Neslican tay’ın ailesini ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve İl Başkanı İshak Alim 2. ve 3. günde de Pazar, Çayeli, Hemşin, Güneysu, Çamlıhemşin, Ardeşen, İyidere ve Rize merkezde ziyaretlerde bulundu.

Genel başkan yardımcısı Hayati Yazıcı Rize programı kapsamında Basın mensuplarıyla da bir araya gelerek Gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2019, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER