ŞEFİK BÜYÜKYAZICI, PAZAR BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OLDU

Pazarlı iş insanlarından Şefik Büyükyazıcı, Pazar Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oldu.

ŞEFİK BÜYÜKYAZICI, PAZAR BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI OLDU
31 Mart 2024'de yapılacak Mahalli İdareler seçiminde Ak Parti'den Pazar Belediye Başkanlığı için daha önce Furkan Namlı ve Ekrem Kılıç, İmdat Görmüş ve bugün Diş Hekimi Arif Acar  başvuru dilekçelerini verdi.

Bugün, Arif Acar'ın ardında  İş insanı Şefik Büyükyazıcı'da  5.Aday adayı olarak İlçe binasında başvuru evrağını İlçe Başkanı Hamza Kandemir'e teslim etti.

1973 yılında Pazar’da doğan ve eğitim hayatını,i Pazar’da tamamlayan Büyükyazıcı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Büyükyazıcı, 2006-2012 yılları arasında AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptı.Bu süre içerisinde Çamlıhemşin, Hemşin ve Fındıklı koordinatörlüğü görevini sürdürdü.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2023, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 3 hafta Önce

tebrikler abdullah bey yine en objektif haberciliği siz yapıyorsunuz adaletli ve eşit pazar53 yıllardır kapalı kutu sır küpü gibi olmuş adamına göre muamele yapılmıştır

Ma vore
Ma vore - 3 hafta Önce

Allah kime hayırlı kıldıysa o adayımıza nasıp etsin bütün adaylara canı gönülden başarılar diliyorum seçimlerde şöyle bir seslenişim oluyor seçimden önce seçmenin ayağına gidiliyor oy için seçimden sonra seçmenleri görmezden geliyorlar bütün adaylara sözüm şu öyle davranışlarda bulunulursa seçmelerden beddua alırlar bunu bilmenizde fayda var. Unutulmasın sizleri bu mevkiye getiren seçmendir bu mevkiden uzaklaştıran da seçmendir..

İdris erman
İdris erman - 3 hafta Önce

Hayırlı olsun

Emrullah
Emrullah - 1 hafta Önce

Hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER