RİZE’DE KÖYLERE ÇIKARMA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt ve beraberindeki heyetle birlikte Merkeze bağlı Karasu, Ambarlık, Karayemiş, Taşköprü, Yiğitler, Yolveren Köylerinde ziyaretler gerçekleştirdi.

RİZE’DE KÖYLERE ÇIKARMA

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve beraberindekiler artık tam kadro sahada,

Köy gezilerine Rize'ye gelerek katılan Hayati Yazıcı 2023 ve 2053 hedeflerini anlattı.

Yapılan ziyaretlerde Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Bizler Türkiye’yi imar ve ihya eden bir misyonla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.2023 Türkiye’si için hedeflerimiz var.2053 için hedeflerimiz var ve 2071 Türkiye’si içinde öngörülerimiz var" dedi.

Yazıcı yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi.

BİZ ERDOĞAN ÖNCÜLÜĞÜNDE YOLA ÇIKTIK

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı aynı zamanda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 yılında yola çıktık. O günden bu yana gücümüzü milletimizden alarak, kuvvetlendirerek, pekiştirerek, birbirimizin eksikliğini cömertçe kıskanmadan gidererek, bir aile anlayışı içerisinde hayal edilemeyecek, hizmetleri hayata geçirdik.

SAHADA VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE OLMAYA DEVAM EDİYORUZ

Sahada vatandaşlarımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Meclisin tatil olması ile birlikte tüm milletvekillerimiz seçim bölgelerine giderek, milletimizin sorunlarını dinlemeye çözmeye dönük çalışmalara hız verdik. AK Parti muhalefet partileri gibi seçimden seçime sahada olan bir parti değildir. Sürekli milletle iç içe olan onların sorunlarını dinleyen çözüm bulmaya çalışan bir siyasi harekettir. Bizler millete rağmen değil, milletiyle birlikte yürüyen bir partiyiz.

SON DÖNEMDE YAPILAN İYLEŞTİRMELERDEN VATANDAŞIMIZ MEMNUN

Son dönemde asgari ücret başta olmak üzere sabit gelirlilerin ücretlerinde yapılan iyileştirmelerin hemşerilerimizde oluşturduğu memnuniyeti sahada müşahede ediyoruz. Fiyatlardaki dalgalanmanın azaldığı bu günlerde çalışanlarımızın emeklilerimizin gelirlerindeki iyileştirme piyasada da olumlu bir hava oluşturdu. Gelecek yılın ilk çeyreğinden sonra enflasyon baskısından da arınmış bir piyasa olacak inşallah. Bununla birlikte köylerimizdeki yatırımlara iyileştirmelere aralıksız devam ediyoruz. Hemşerilerimizin köylerinde daha müreffeh yaşayabilmeleri için çalışmalarımıza yatırımlarımıza devam ediyoruz. AK Parti liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde milletin hukukunu korumak aziz Türk milletinin hukukunu korumak insanımızın önündeki sosyoekonomik sorunları ortadan kaldırmak, hayat standardını yükseltmek, sofrasındaki ekmeği büyütmek, dezavantajlı durumların geçimi için sorunları gidermek,kaynak üretmek için bir araya gelmiş erdemli kadrolardır” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER