Rize Milletvekili Avcı Muhtarlarla İstişare toplantısı yaptı

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı İlçe ziyaretlerine Rize Merkez ile devam etti.Rize Muhtarlar Derneğinin ev sahipliğinde Merkeze bağlı Belde, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Rize Milletvekili Avcı Muhtarlarla İstişare toplantısı yaptı

Muhtarlarla yatırımlara dair yapılan toplantıda Avcı’ya İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse, Salarha Belediye Başkanı Hasan Kara,İl Genel Meclis üyeleri, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ümit Hüseyin Sarı, İl Afet Müdürü Şakir Kurk, Çoruh Edaş Rize İl Müdürü Cabir Kadıoğlu, Devlet Su İşleri (DSİ) Rize İl Müdürü Sinan Yıldız eşlik etti. Toplantıda Belde, köy ve mahallelerdeki yatırımlar değerlendirildi. Muhtarların bulundukları bölgedeki ihtiyaçları not edilirken, belde, köy ve mahallelerin yatırım durumları İl Genel Meclis Başkanı ve kurum amirlerinden alınan bilgilerle teyit edildi.

Gerçekleşen toplantıda Milletvekili Avcı “Bugün burada toplanmamızın amacı belde, köy ve mahallerimizin yatırımlarını değerlendirmek, eksiklerini tespit etmek. Ben her zaman yanınızdayım. Meselelerimizin takibini biz önce ilgili kurumlardan yapacağız, çözülemediği takdirde bir telefon kadar uzağınızdayım. Bu yüzden yapmış olduğumuz bu toplantılarda meselelerimizi hasbi bir şekilde, samimi bir şekilde birbirimize anlatacağız. Neler yapabileceğimizi, neler yapamayacağımızı birbirimizle istişare edeceğiz ve bu vesileyle konuları çözmüş olacağız. Onun için bu toplantılara ben çok önem veriyorum belli periyotlarda bu toplantıları yapmaya devam ederek, durum değerlendirmesi gerçekleştireceğiz” dedi.

Avcı konuşmasına şöyle devam etti“ Bugüne kadar evini ailesini Ankara’ya taşımamış Rize’den seçilmiş tek Milletvekili benim. Benim evimde, ailemde şuanda buradadır. Ankara’da benim geçirdiğim bir dakika bile boş zamanım yoktur. Meclis çalışmalarım biter bitmez ben hemen Rize’ye dönüyorum. Her hafta Rize’nin çeşitli bölgelerinde gerek teşkilatlarımızla, vatandaşlarımızla gerekse muhtarlarımızla bir dizi programlar yapıyorum. Bu şekilde bütün her şeye vakıf oluyorum. Hepimizin ortak paydası Rize bu yüzden meseleleri mesele haline gelmeden çözme niyetindeyiz. Sizler muhtarlar olarak, bizlerde siyasiler olarak, el ele vererek ülkemizin geleceği için siyasi parti ayrımı yapmaksızın söylüyorum ülkemizin geleceğini çok daha iyi bir noktaya taşımak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER