Pazar MHP Haberal ile devam

Pazar MHP İlçe başkanlığının 14.olağan kongresi yapıldı.

Pazar MHP Haberal ile devam
HABER; CEVAHİR TOPALOĞLU

Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) 14. olağan ilçe ve il kongreleri kapsamında Pazar ilçe kongresi gerçekleştirildi. Tek listeli kongrede mevcut Başkan Bora Haberal yeniden başkan seçildi.
Pazar Belediyesi hizmet binasındaki konferans salonunda düzenlenen kongrenin divan başkanlığını MHP’li Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi Yaptı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede faaliyet ve denetim raporları okunarak ibra edildi. Ardından MHP Pazar İlçe Başkanı Bora Haberal ve MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan birer konuşma yaptı. Daha sonra kongrede, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin mesajını Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Pazar İlçe Başkanı Ziya Ak’ın okumasının ardından seçimlere geçildi.

Kongreye MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, Pazar Belediye Başkanı Dr. Ahmet Basa, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Rize İl Başkanı Sadık Kandemir, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları ve partililer katıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2023, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER