Pazar Ak Parti 5.olağan kongresine bu konuşmalar damga vurdu.

Pazar Ak Parti İlçe başkanlığı 5.olağan kongresi Pazar Belediyesine ait Kültür salonunda yapıldı.

Pazar Ak Parti 5.olağan kongresine bu konuşmalar damga vurdu.
Kaçkar53.com(özelhaber)

3 Adayın yarıştığı seçimlerde 244 oy alan Nurettin İnce İlçe Başkanlığını Kazandı.
 
Eski Bakan Hayati Yazıcı, İl Başkanı Hikmet Ayar,Rize Belediye Başkanı Prof Dr.Reşat Kasap olmak üzere birçok ilçe Belediye Başkanları,İlçe Başkanları ve diğer Partililer, Muhalefet Partileri temsilcileri ve STK kuruluşları ve kalabalık bir davetliler de kongre salonun da hazır bulundu.
 
Divan başkanlığınca konuşma için sıralar belirlendi. İlçe Başkanlarından Savaş Büyükterzi yaptı. Ardından İlçe Başkan Adayı İlhami Günaydın’ın konuşması salonda gündemi oluşturdu.
 
Bu konuşmanın ardından söz isteyen Günaydına cevap eski Bakan Hayati Yazıcı ve AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar’dan geldi.
 
KONUŞMA METİNLERİ İLE İLGİLİ VİDEO GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİN…. 

İLÇE BAŞKAN ADAYI İLHAMİ GÜNAYDIN'IN KONUŞMASI---(VİDEO 1)
KAÇKAR53.COM paylaşan: ogunuzun BAKAN HAYATİ YAZCI'NIN CEVABİ KONUŞMASI..(VİDEO 2)
KAÇKAR53.COM paylaşan: ogunuzun İL BAŞKANI HİKMET AYARIN KONUŞMASI.(VİDEO 3)
kaçkar53.com paylaşan: ogunuzun
Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 10:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
adalet
adalet - 9 yıl Önce

doğru insan yönetseydi bu dünyayı zaten kötülük de olmazdı. dünyanın kuralı illa paran olacak, illa yalaka olacaksın... konuşma yapamayan iki kelimeyi bir araya getirene kadar beş takla atan adamları milletvekili diye getirenlere de diyecek o kadar çok şey var ki... allah ıslah etsin

hamit
hamit - 9 yıl Önce

i̇lhami günaydın'ın ne kadar sevildiğini görmek için sayın günaydın'ın vidyosunu izlemek yeter sanırım, alkışlarla kesilen konuşması yazıcı'ya cevap niteliğinde. yazıcı'nın da konuşmasının itirazlarla kesilmesi her şeyi özetliyor. oradakiler de, halk da her şeyin farkında. bu yaptığınız hele ki seçim öncesi çıkıp o konuşmayı yapmanız hiç adaletli bir duruş değil, sayın günaydın bu kadar çabalarınıza rağmen 77 oyunuzu aldı, helal olsun.

SIRADAKİ HABER