ÖRGÜTLENMEYE DEVAM EDİYOR

Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığı tarafından Kemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Onur Yazıcı’ya görev belgesi İl Başkanı Talip Sücü tarafından verildi.

ÖRGÜTLENMEYE DEVAM EDİYOR

Hayati Akbaş

KEMALPAŞA- Yeniden Refah Partisi Artvin İl Başkanlığı tarafından Kemalpaşa İlçe Başkanlığına atanan Onur Yazıcı’ya görev belgesi İl Başkanı Talip Sücü tarafından verildi.

İl Başkanı Talip Sücü, Kemalpaşa İlçe Başkanlığında düzenlenen bir etkinlikle belgeyi verirken yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Zeki çalışkan haksızlığa tahammülü olmayan haklının Yanında duran baskıdan ayrımcılıktan uzak insana insan olduğu için değer verilmesini isteyen ve bu uğurda mücadele eden Başkanımız Onur Yazıcı, Kemalpaşa ilçe halkına hayırlı olsun.

“Ne sağdayız ne solda hak yoldayız hak yolda”

Güçlü olanın haklı değil haklı olanın güçlü sayıldığı düzen için Yeniden Refah Partisidir. Üretim yapacağız, Arabalar- uçaklar- telefonlar üreteceğiz. Dışa bağımlı olmaktan kurtulacağız bilim yolunda zirveye yürüyüp bayrağı burca asacağız.

Mustafa Kemal Atatürk yaşasaydı milli görüşçü olurdu, çünkü onun ilkeleri kimseye mahkûm olmamak için fabrikalar açmak ve üretim yapmaktı. Bizde kimseye mahkûm olmamak için fabrikalar açıp üreteceğiz.

Artvin’de örgütlenme çalışmalarında her geçen gün önemli yol alıyoruz. Kemalpaşa’da partimizi iddialı bir noktaya taşıyacağına inandığımız Onur Başkana yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Pınar çelik
Pınar çelik - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER