İlçe Başkanı Biber ‘den 3.Olağan Kongre ile ilgili açıklama

İlçe Başkanı Biber ‘den 3.Olağan Kongre ile ilgili açıklama

İlçe Başkanı Biber ‘den 3.Olağan Kongre ile ilgili açıklama

İyi Parti Pazar İlçe başkanı Rahmi Biber 12 Kasım 2022 Cumartesi günü yapılacak olan 3.Olağan Kongresi için açıklamalarda bulundu.

2017’DE KURUCU BAŞKANLIĞA GETİRİLDİM.

İyi Parti Pazar İlçe Başkanı Rahmi Biber, “2017 yılı Aralık ayın itibarıyla İyi Parti Pazar İlçe teşkilatının kurucular başkanı olarak görevlendirildim. Görevden sonra ilçemde İyi Parti’ye teveccüh eden arkadaşlarımla birlikte partimizi kurduk.”dedi

1.VE 2.KONREMİZİ YAPTIK

Biber, “1.ve 2.Olağan Kongremizi yaptık. Şimdi de Genel Merkezimin almış olduğu karar doğrultusunda 12 Kasım 2022 Cumartesi günü 3.Olağan Kongremizi yapmak üzere hazırlık yapıyoruz” diye konuştu.

193 DELEGEMİZ VAR

Biber, “Kongreyle ilgili hazırlıklarımızı yaptık.193 delegemiz var. Delege listemizi Cumartesi günü askıya çıkarıyoruz. Pazartesi Mesai saati bitiminde ise askıdan indireceğiz” ifadelerini kullandı.

KONGRE CUMARTESİ PAZAR BELEDİYESİ HİZMET BİNASI GİRİŞ KATINDA OLACAK

Rahmi Biber, “12 Kasım 2022 Cumartesi günü de Pazar Belediyesi hizmet binası altındaki Kültür Salonunda Kongremizi yapacağız” dedi.

BEN TEKRAR ADAY OLACAĞIM

Biber, “Bu süreçte aday olmaya tekrar karar verdim. Tüzüğümüze göre 3 kez ilçe başkanlığına aday olunabiliyor. Bu hakkımı da kullanmak istiyorum.193 üyemizin hepsi de aday olabilir. Kongremizin ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Yarışmak isteye arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2022, 12:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerafettin oksuz
Şerafettin oksuz - 12 ay Önce

Basarilar baskan

SIRADAKİ HABER