CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Hopa Belediyesi Ve TSO’yu Ziyaret Etti

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Hopa Belediyesi Ve TSO’yu Ziyaret Etti

CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan Hopa Belediyesi Ve TSO’yu Ziyaret Etti

Hayati Akbaş

HOPA-Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan, CHP Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi ve Yönetimi, CHP Artvin İl Başkanı ve Yönetimi, CHP Hopa, Arhavi İlçe Başkanları ve Yönetimi Hopa TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Osman Demircioğlu ve Yönetimi ile bir araya geldi.

Ziyarete, Hopa TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Ersan Gedik, Meclis Üyesi Kamil Limoncu, CHP Artvin İl Merkez Teşkilatı, CHP Hopa İlçe Teşkilatı, CHP Arhavi İlçe Teşkilatı ve kadın kolları katılım sağladı.

Başkan Demircioğlu, Hopa TSO Yönetiminin Ankara’daki temasları kapsamında Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Durmuş ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Genel Müdürü Mustafa Gümüş ziyaretleri hakkında Bayraktutan’ a bilgi verdi. Demircioğlu, Hopa, Kemalpaşa ve Bölgemizin sorunları ve çözüm noktasında fikir alışverişi yaptığını, TIR parkı ihtiyacı, Tır Karnesi ve Araç muayene istasyonu taleplerinde bulunduğu bilgisini aktardı. Demircioğlu talepler konusunda Bayraktutan’dan destek talebinde bulundu.

Milletvekili Bayraktutan, Ticaret ve Sanayi Odalarının siyaset ötesi kurumlar olduğunu söyleyerek seçimde verilen desteği gördüğünü belirterek güven duyulduğunu söyledi. Taleplerin siyaset üstü talepler olarak gördüğünü belirterek gerekli mercilere aktaracağını çabaların sonuca varmasını umduğunu söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Demircioğlu misafirlerine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

BAYRAKTUTAN’DAN HOPA BELEDİYESİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan beraberinde Ahmet Biber olduğu halde Belediye Başkanı Taner Ekmekçi’yi makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ekmekçi Belediye çalışmaları ve projeleri hakkında Bayraktutan’a bilgi verdi ve ara vermeden çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

Bayraktutan’da sıcak karşılama ve verilen bilgilerden dolayı Başkan Ekmekçi’ye teşekkür ederek, her zaman Hopa’nın sorunlarının çözümü noktasında elinden ne gelirse yaptığını ifade etti. Karşılıklı fikir alışverişinin ardından ziyarette sona ererek Bayraktutan İlçeden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2022, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER