Çamlıhemşin'da Yağcı Başkan oldu

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çamlıhemşin Gençlik Kolları başkanlığına Özcan Yağcı getirildi

Çamlıhemşin'da Yağcı Başkan oldu

Yavuz Günay

ÇAMLIHEMŞİN-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gençlik Kolları Çamlıhemşin İlçe Başkanlığına Özcan Yağcı Getirildi

Ak Parti Çamlıhemşin Gençlik Kollari 6. Olağan Kongresinde Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Altun , Akparti İlce Teşkilati ve Parti Kurucu Üyeleri eski ve yeni gençlik kolları yönetimi Akparti Rize İll yönetim kurulu Üyesi Himmet Istif ve Rize İl gençlik kolları başkani Ali Çelik Katıldı.

Çamlıhemşin Gençlik Kolları Eski Başkanı Tanju Şenlikoğlu, Yeni Seçilen Başkani Özcan Yağcı'yı tebrik ederek görev aldığım süre içinde destek veren herkesi teşekkür ederim dedi.

Yeni seçilen başkan Özcan Yağcı, Bu Kutsal Görevi en ıyi şekilde yürütmeye çalışacağım,bana destek veren bu dava için beni önerenlere teşekkür ederim" diye konuştu.

Yağcı,Cumhurbaşkanımiz Recep Tayyip Erdoğan yolunda temsil ettiği parti de görev almak ayrı bir duygudur. Destek veren tüm dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum".dedi. 

Çamlıhemşin Gençlik Kolları Yönetiminde bayan üye de yer aldı.

Akparti Çamlıhemşin Gençlik Kolları Yönetimi;

Başkan Ozcan Yagci'nin Yönetimi Kübra Kıran Onur Habiboğlu Muzaffer Çamkerten Ahmet Yağcıoğlu Muhammet Yağcı Bayram Gumba Emre kıran Enver Baylar Mustafa Çamkerten Bekir Bademoğlu Abdulkadir Pirikoğlu Mustafa Karaman Rıfat Kuyumcu Mustafa Bebenoğlu

YEDEK ;

Menderes Yağcı Köksal Çolak Meltem Akatin Osman Yeniçırak Ömer Kaçalin Enes Çamkerten

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER