Başarılar Diledi

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı’nın Rize’nin Köylerine Hizmet Götürme Noktasında Azami Gayret Göstereceğine, Avcı ve Ekibinin Rize’ye En Üst Düzeyde Hizmet Vereceğine İnandığını Söyledi.

Başarılar Diledi

Rize’deki ziyaretlerine devam eden AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal beraberindeki il başkan yardımcıları ile birlikte, 30 mart seçimleri sonrası göreve başlayan il genel meclis başkanı Muhammed Avcı’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Yeni görevinde Muhammed Avıcı’dan çok şeyler beklediklerini belirten Karal,” Yapacağı çalışmalarda kendilerine başarılar dilemek üzere il genel meclis başkanımızı ziyaret ettik. Değerli kardeşimiz Muhammed Avcı bey oluşturulan yeni meclisle birlikte Rize’mizin köylerine hizmet götürme noktasında azami gayret göstereceklerine yürekten inanıyorum. Kendileri hem genç hem de dinamik bir kardeşimiz olduğundan burada başarılı olacağına inanıyoruz. Siyasette uzun yıllardan beri mesai arkadaşlığı yaptığımız ve kendilerinden bu genç yaşında çok görev beklediğimiz bir kardeşimiz. Gençliğini ve dinamizmini burada maksimum seviyeye çıkarak, Rize’mize ekibi ile beraber en üst düzeyde hizmet verecektir. Özel idaremizin ve il genel meclisimizin Rize’miz için gereken çalışmaları ve hizmetleri yapacaklarına inanıyorum. “ şeklinde konuştu

Köylere 250 milyon TL’lik yatırım

Karal konuşmasının devamında köylere yapılan hizmetlerin son yıllarda ciddi ivme kazandığını belirterek şunları söyledi, “Son yıllarda köylerimizdeki yatımlarımız çok ciddi bir ivme kazandı. Bizim iktidarımız döneminde köylere 250 milyon liralık bir yatım yapıldı. Alt yapı yatırımlarına ağırlık verme üzere köprü, yol, su ve ulaşım noktasındaki yatırımların toplam limiti 250 milyon lirayı buluyor. Tabi bu çok ciddi bir rakam. Bu yatırımlarla birlikte köylere dönüşü hızlandırıyoruz. Köylerimiz ulaşılabilir noktaya geldiğinde, alt yapı sorunları giderilip yol ihtiyaçları karşılandığında insanlarımız köyleri tercih etmeye başlayacaktır. Bizimde yöneticiler olarak görevimiz köylerde ki bu hayatı teşvik etmektir.


Avı ise konuşmasında Rize’deki hizmetleri en üst seviyeye çıkarmak için çalışacaklarını belirterek, “Bende tüm meclis arkadaşlarımız adına sayın milletvekilimize bu nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. Siyasi hayatımda sayın milletvekilimizin önemli yeri vardır. Siyasete girmeme vesile olan kişidir. Bugün Allah nasip etti il genel meclis başkanı olarak görev yapıyorum. Bundan sonrada bu vazifemiz esnasında bakanımızın ve milletvekillerimizin de katkıları ile birlikte Ankara’dan alacağımız destekle hizmetlerimizi maksimum seviyeye çıkaracağız.” dedi
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2014, 05:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER