Pazarlı Doktora yeni görev

Rize’nin Pazar İlçesi Suçatı(Apso) köyünden 1981 doğumlu Uzman Hekim Dr.Hakan Hacisalihoğlu,Ordu İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Başkanlığına görevlendirildi.

Pazarlı Doktora yeni görev

Dr. Hakan Hacısalihoğlu, Ordu İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Başkanlığına görevlendirildi.

1981 Rize/Pazar doğumlu olan Hakan Hacısalihoğlu, ilkokul öğrenimini Pazar 50. Yıl İlkokulu’nda, orta öğrenimini Rize Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra 2005 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Hacısalihoğlu, ilk olarak Rize Çamlıhemşin Sağlık Ocağında 5 ay kadar bir süre pratisyen hekim olarak görev yaptı.

Pazar esnaflarından Kuyumcu Yılmaz Hacısalihoğlu’nun oğlu olan Uzman Dr.Hakan Hacısalihoğlu; İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde aldığı eğitim ile 2009 yılında Aile Hekimliği Uzmanı oldu.

Askerlik görevini tamamlayıp 2010 yılında Arhavi Toplum Sağlığı Merkezinde uzman doktor olarak göreve başlayan Uzm. Dr. Hakan Hacısalihoğlu, Murgul’da aile hekimi olarak görev yaparken Artvin ili yılın hekimi seçildi.

Mecburi hizmetini bitirdikten sonra 2012 yılında Artvin Halk Sağlığı Müdürü olarak atandı ve üç yıla yakın süre son yılında aynı zamanda Artvin İl Sağlık Müdürü olarak da görevine devam etti.

2015 yılında mülga Ordu Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği İdari Hizmetler Başkanlığına, 2018 yılında Gürgentepe Devlet Hastanesi Başhekimliğine, 2019 yılında ise Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Personel Hizmetleri Başkanlığına görevlendirildi.

Üç yıla yakın bir süre Personel Başkanlığı görevini yerine getiren Hacısalihoğlu, Ordu İl Sağlık Müdürlüğünde Kamu Hastaneleri Başkanlığına görevlendirildi.

Evli ve üç çocuk babası olan Uzman Dr.Hakan Hacısalihoğlu’na kaçkar53.com ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2022, 11:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin ince
Nurettin ince - 7 ay Önce

Tebrikler değerli dostum.Yolun açık olsun rabbim utandırmasın

Akif uçar
Akif uçar - 7 ay Önce

Doğru pröjeler acil hayata geçmesi lazim

SIRADAKİ HABER