ENGELLERİ SPORLA AŞIYORUZ PROJESİ BAŞLADI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Artvin Çoruh Üniversitesi işbirliğinde imzalanan protokol çerçevesinde hazırlanan "Engelleri Sporla Aşıyoruz" projesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kapalı yüzme havuzunda başladı.

ENGELLERİ SPORLA AŞIYORUZ PROJESİ BAŞLADI

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Artvin Çoruh Üniversitesi işbirliğinde imzalanan protokol çerçevesinde hazırlanan "Engelleri Sporla Aşıyoruz" projesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kapalı yüzme havuzunda başladı.

Proje kapsamında, özel gereksinimli çocuklarımız ve ailelerinin katıldığı yüzme etkinliğinde konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar; “velilerimiz ile empati yaparak, devletimizin sunduğu olanakları kullanarak çocuklarımızın yeteneklerini geliştirmek için tüm çabamızı gösteriyoruz” diyerek “çocuklarımızın gelişimleri için ilimizin sosyal tesislerinin çocuklarımız için açık olacağını” ifade etti.

Etkinliğe katılan veliler özel gereksinimli çocuklara sunulan olanaklar ve 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nde başlatılan bu anlamlı projeden duydukları memnuniyeti belirterek teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER