Rizespor maçı izleyecek olanlar dikkat..

PASSOLİG DÖNEMİ-MAÇ BİLETLERİMİZ 14 NİSAN PAZARTESİ GÜNÜ passo.com.tr ADRESİNDE SATIŞA ÇIKIYOR

Rizespor maçı izleyecek olanlar dikkat..
Futbolda elektronik bilet uygulamasıyla kağıt bilet devri kapanıyor. 20 Nisan Pazar 13:30’da ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - TORKU KONYASPOR maçıyla taraftarlarımız futbol karşılaşmalarına elektronik biletleriyle girecek, satın alınan biletler PASSOLİG Kartlara yüklenecek.

6222 no’lu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren tüm Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin müsabakalarında elektronik kart ve elektronik bilet uygulaması başlıyor. Uygulama kapsamında artık maç biletlerinizi www.passo.com.tr adresinden alabileceksiniz.

Satın aldığınız biletleriniz PASSOLİG Kartlarınıza yükleneceğinden, bilet almadan PASSOLİG KARTINIZI almayı unutmayın. Eğer hala Passolig Kart sahibi değilseniz, www.passolig.com.tr adresinden kartınızı hemen alabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT
15 Nisan Salı günü itibarı ile Stadyum gişelerinden PASSOLİG kart başvurusu yapılıp, bilet alınabilecektir. Maç günü Stadyum gişelerinde Passolig Kart başvurusu YAPILAMAYACAKTIR.

Maç biletinizi nasıl satın alacaksınız? 

www.passo.com.tr adresine üye girişi yapın, 

PASSOLİG kartınıza para yükleyin, 

Bilet almak istediğiniz maçı seçin ve satın al butonuna basın, 

Satın almak istediğiniz tribün blok ve adet bilgilerini girin, 

Koltuğunuzu seçin, 

TC Kimlik numaranızı girin ve seçtiğiniz koltuğu TC Kimlik numaranıza tanımlayın. 

PASSOLİG kart ile ödemenizi yapın, 

Biletiniz kartınıza tanımlansın. Satın aldığınız bilete ilişkin bilgiler size SMS ve e-posta yoluyla bildirilecektir. Ayrıca maç biletinizi maç günü stadyum gişelerinden ve 0850 724 33 44 no’lu çağrı merkezinden satın alabilirsiniz.

Biletinizi satın aldıktan sonra herhangi bir yerden bilet teslim almanıza gerek yoktur, satın aldığınız bilet PASSOLİG kartınıza yüklenmiştir. Maç günü PASSOLİG kartınızla stadyuma giderek gönül rahatlığıyla maça giriş yapabilirsiniz.

ÇAYKUR RİZESPOR TRİBÜNLERİNDE PASSOLİG DÖNEMİ BAŞLIYOR!
6222 no’lu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca, 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren tüm Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig kulüplerinin müsabakalarını oynadıkları stadyumlarda elektronik kart ve elektronik bilet uygulamasına geçiliyor. Bu tarihten itibaren, maçlarda kanunlara aykırı davrananların stadyumlara girmesi engellenip, kadın, çocuk ve ailelerin de çekinmeden güvenli bir ortamda maçları izleyebilmeleri mümkün olacak.

PASSOLİG’le beraber kağıt bilet devri kapanıyor. Elektronik biletlerin PASSOLİG Kartlara yüklenmesiyle birlikte maçlara çok daha hızlı bir şekilde, uzun kuyruklarda beklemeden girmek mümkün olacak.

PASSOLİG Kart, stadyumlara girişi sağlayan kişiye özel bir kimlik kartı olmanın yanı sıra siz taraftarlarımıza tek bir kartta pek çok kartın sağladığı faydayı da sunuyor:

Maç bileti… Banka kartı... Kredi Kartı… Kulüp taraftar kartı… Anlaşmalı şehirlerde Ulaşım kartı... Ve Mağaza indirim kartı... Hepsi tek bir kartla, PASSOLİG Kart’la birlikte taraftarımızın ayağına geliyor.

Çaykur Rizespor’un değerli taraftarları, bundan böyle günlük hayatlarının her noktasında PASSOLİG Kart ile yaptıkları alışverişler neticesinde kendilerine özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilecek, çeşitli hediyeler kazanabilecek, tüm bunları yaparken Çaykur Rizespor’a da çok önemli bir katkı sağlamış olacaklar.

Uygulama kapsamında Çaykur Rizespor’a gönül veren değerli taraftarlarımızın da günlük bilet ve kombine satın alırken PASSOLİG Kart sahibi olmaları gerekiyor. Bu sezon (2013-2014) satın alınan PASSOLİG Kartları 2014 -2015 sezonu sonuna kadar geçerli olacaktır.

TARAFTARLARIMIZ KARTLARINA NASIL SAHİP OLACAK?

PASSOLİG Kart’ınızı ister internetten, ister cep telefonundan
www.passolig.com.tr’ye girip kolayca alabileceksiniz. Kartınızı alabilmeniz için, başvuru formunu doldurup, fotoğrafınızı yükleyip, 15 TL vizeleme bedelini ödemeniz yeterli. Sonrasında kartınız ister adresinize kurye ile, isterseniz de stat gişemizden ya da anlaşmalı PTT şubelerinden teslim edilecektir.

Maç günlerinde stadyum gişelerinden PASSOLİG kart başvurusu alınmayacaktır. Bu sebeple, taraftarlarımızın PASSOLİG Kart’ını önceden almaları büyük önem taşımaktadır.

MAÇ BİLETİMİZİ NASIL ALACAĞIZ?

PASSOLİG Kart sahibi olan taraftarlarımız ister passo.com.tr bilet sitesi üzerinden, ister gişeden, isterlerse de Türkiye genelindeki binlerce noktadan kartlarına maç biletini yükleyebileceklerdir.

Kombine bilet sahipleri de PASSOLİG kart sahibi olmalarıyla birlikte, maçlarını kartlarına yükleyebilecektir.

Satın aldığınız maçın bilgisi, tüm detaylarıyla e-posta adresinizle paylaşılacak, cep telefonunuza mesaj olarak iletilecektir.

Ayrıca stadyumlarda maç günleri konumlandırılacak el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısı alınabilecektir.

KOMBİNELERLE İLGİLİ ÖNEMLİ NOT:
2013-14 sezonu için kombine kart sahibi taraftarlarımız, sezon sonuna kadar kartlarını stadyum girişlerinde kullanmaya devam edebileceklerdir.Önümüzdeki futbol sezonundan (2014-2015 sezonundan) itibaren kombine bilet satışları ve girişleri de sadece PASSOLİG Kart ile gerçekleşecektir.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2014, 07:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER