Mustafa Kalafat “ben bıraktım” dedi

Kalafat, “Çocuklar 6 maçın beşini harika oynadı. Benim sitemim kime biliyorumusunuz”dedi.

Mustafa Kalafat “ben bıraktım” dedi

TFF 2.Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Pazarspor Teknik Direktörü Mustafa Kalafat 6 karşılaşmada 1 puan alan takımının en son evinde oynadığı ve 1-0 mağlup olduğu Kastamonu maçından sonra Pazarspor tarihinde ilk kez yaşanan bir olayla açıklama yaparak “ben bıraktım” dedi.

Kalafat, “Çocuklar 6 maçın beşini harika oynadı. Benim sitemim kime biliyorumusunuz”dedi.

Gazeteci Cengiz Yıldırım'ın maç sonrası sorularına açık ve net cevaplar veren Mustafa Kalafat; ardından ise ilk kez Pazarspor tarihinde yaşanan ve bırakma nedeninin sebeplerini ortaya koyan açıklamasında şunları söyledi.

PAZAR HALKI DAHİL DESTEK VEREN OLMADI

“Burada Mülkiye amiri yok mu? Burada Belediye Başkanı yok mu? Burada STK lar yok mu? Çocuklar mücadele yapıyor ama Allah’ın kulu yardım etmiyor. Çocuklar tek başına mücadele ediyor. Hakemlerinde yanlışlıklarını gördünüz yeter be kardeşim. Bu çoluk çocuğun hakkını neden yiyorsunuz, zaten para yok pul yok burası da destek vermiyor. “PAZAR HALKIDA” destek vermiyor. Tamam, o zaman benden bu kadar MUSTAFA KALAFAT OLARAK benden bu kadar” dedi. Ardından gazeteci Cengiz Yıldırım “bıraktınız mı hocam” dedi. Kalafat Benden bu kadar, benden bu kadar diyerek sahadan ayrıldı.

NOT; bu açıklamanın ardından "PAZARSPOR" Kulübünün neler diyeceği merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2022, 08:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Köroğlu
Mustafa Köroğlu - 6 ay Önce

Kral ne karar vermişsen haklısın sen gönlümüzdeki kralsın

SIRADAKİ HABER