Eric Gerets Rizespor'da

Ç.Rizespor Belçıkalı Teknik Adam Eric Gerets’le anlaşmak üzere olduğu iddia edildi.

Eric Gerets Rizespor'da

Bu sezon Katar 1. Ligi'nde çalıştırdığı Lekhwiya şampiyon yaparak önemli bir başarıya imza atan Eric Gerets’le ilk temasın 22 Mayıs tarihinde kurulduğu belirtiliyor.

Türkiye’de Galatasaray’da görev yaptığı dönemde elde ettiği başarılar ve oynattığı futbolla gönüllere taht kuran Eric Gerets’in Rizespor’la yollarının kesişmesinde ki en önemli paylardan biri Abdurrahim Albayrak’a ait. Galatasaray’da görev yaptığı dönemde Abdurrahim Albayrak’la yakın diyalog içinde olan Eric Gerets’in Rize’ye gelmesi için ikna edildiği iddia ediliyor.
Şampiyonluk yaşadığı Lekhwiya takımıyla sözleşmesini yenilemeyen Eric Gerets’in Türkiye’de çalışmayı çok istediğini her fırsatta vurguladığı bilinen bir gerçek. Önümüzde ki hafta tarafların bir kez daha biraraya gelerek anlaşmanın son detaylarını şekillendirmesi tahmin ediliyor. Eric Gerets’in beraberinde 2’si yabancı, 2’si de gurbetçi olmak üzere 4 futbolcu getireceği belirtiliyor. Çalıştırdığı takımlarda elde ettiği başarıları nedeniyle Eric Gerets’in Rize’ye gelmesine sıcak bakan yeşil mavili yönetimin özellikle ödenecek ücretin sponsorlar tarafından ödenecek olması nedeniyle de anlaşmaya sıcak baktığı kaydedildi.
 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2014, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER