Başkan Yangında geç kalınmış açıklama

Pazarspor da Başkan Hüseyin yangın takımın son haftalardaki gidişatı hakkında değerlendirmelerde bulundu

Başkan Yangında geç kalınmış açıklama

Başkan Yangın yaptığı yazılı açıklamada;

Bildiğiniz gibi sezonun ilk yarısını futbol takımımız 32 puanla lider, Bayan Hentbol takımımızda Süper Ligdei 2. Sırada bitirmiştir.

Bu takımlarımızdan Bayan Hentbol takımımız 2.sıradaki  takımla puan farkını koruyarak iddiasını devam ettiriyor.

Kendilerini kutluyoruz ve başarılarının devamını ve Süper Lige çıkılarak taçlandırmalarını diliyoruz.

Aynı beklentimiz çerçevesinde Lokomotif Takımımız Futbolda 2. Yarıdaki beklentimizin tersine duraklama,hatta gerileme dönemine girmiş gözüküyor.Kurumsal İletişim Sorumlusu As Başkanımız Talat Gündayın maçın ardından yazılarının sonuncusundaki bir cümle sanki her şeyi ifade ediyor.

‘’Sanki Sihirli Bir Elmi Değdi bu Takıma’’şeklindeki cümle aklımıza bazı soru işaretlerini getirmiyor değil.Ligin ilk yarısında görmediğimiz bazı görüntülere şahit olmak , iyi niyetli gibi gözüksede acabalarıda beraberinde getirdi .Takımımızın kimyasına sanki müdahale edildi. Oynanan 6 maçın sadece ilkini,onuda son dakika golü ile ligden düşen takıma karşı kazandıkki aslında kaybettik sayılır.Bizden sonraki maçlarını çok farklı kaybeden takımı iç sahada tek golle geçebilmek kötü gidişin başlangıcı oldu bir anlamda.Sonraki 5 maçta iki beraberliğin dışında kalemizde gördüğümüz 16 gol her şeyi açıklıyor.Aynı savunma ve takımımız ligin ilk arısındaki 17 maçta sadece 13 gol yemişti.Öncelikle Yönetim olarak biz kendimizi sorguluyoruz,nerede hata yaptık diyoruz,araştırıyoruz,kendi tespitlerimiz doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.Teknik ekip ve sporcularda aynı gayret ve arayış içinde özveri ile çalışıyorlar.Özellikle transfer dönemi geçtiği için takım içindeki rekabetin yaratılması,kimsenin formasının çantasında olmadığının anlaşılması anlatılması lazım ve bu sadece söylemle değil eylemlede olmalıdır.Formanın duvarda asılı olduğunu ve hak edenin öncelikle alması gerektiğinin bilincinde ,herkesin büyük bir özveri ile çalışması Takım sporlarının en önemli kuralıdır.Çok fazla değil ilk yarıdaki arzu,istek,keybetmeye tahammülsüzlük,kazanma alışkanlığına yeniden dönmek gibi duygu ve hedefler çıkışa geçmek için yeterli olacağını düşünüyoruz.

Netice olarak daha kötüsü olmaz,olmamalı diyerek yeni bir başlangıç yapmak lazım ve o başlangıcı bu hafta sonu Pazar Stadında oynayacağımız Turgutluspor müsabasını kazanarak vermeliyiz.

Özellikle sporcularımız yükseliş maçı olarak gördüğümüz bu maçı kazanmak için büyük çaba sarfedecekleri gibi,Hocaları Selahattin Dinçel'i de onore edeceklerdir.İlk Yarıda Turgutluda oynadığımız maç öncesi Hocamıza kendi memleketinde mihrakı belli odaklardan yapılan çirkin yakıştırma ve sataşmalarada, maçı güzel oyunla kazanarak cevap vereceklerine inanıyoruz.

Değerli Taraftarlarımız,

Bu takımın bizi yeniden coşturması,sevinçlere boğması,mutlu etmesi sanıldığı kadar zor değil.Takımıın kendi içinde kenetlenmesi,dış müdahalelerden kendini koruması ve siz taraftarlardan sahiplenilmesi yeniden başarıyı getirecektir.Getirmelidir de.

Bu bağlamda hafta sonu Pazar günü Stadımızda saat 13:00 da oynayacağımız Turgutluspor maçında sizin desteğiniz olmazsa olmazımız.O gün tüm Pazarspor taraftarlarını,sporseverleri , her ne sebeple olursa olsun kırgın ve küskün olanlarıda aramızda görmek istiyoruz.

Bu sezon 50.Yılımız.Barış,Dostluk,Sevgi yılımız bir anlamda.Bu anlamlı kilometre taşında PAZARSPOR Çatısı altında birleşelim ve başarıya giden yolun taşlarını birlikte örelim.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2018, 07:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER