Pazarspor Transfere Futbolcular ile başladı.

Pazarspor iç ve dış transferler ile 3.lig'de şampiyonluk için takım kurmaya çalışıyor.İçte Mert Ege ile anlaşan Mavi Beyazlılar dış transferde ise daha önce Pazarspor'da futbol oynayan Ali Özgür Basa ile anlaşmaya vardı.

Pazarspor Transfere Futbolcular ile başladı.
ALİ BASA YENİDEN YUVADA
Transfer çalışmalarına başlayan Pazarspor 2016-2017 sezonunun ilk imzasını Ali Özgür Basa’ya attırdı.

Pazarspor alt yapısından yetişen ve 2010 yılından sonra Gümüşhane, Kırıkhan, ve Beylerbeyi takımlarının formasını giyen tecrübeli forvet oyuncusu Pazarspor kulübü ile yeniden anlaşmaya vardı. Altı yıl sonra yuvaya dönen Basa Başkan Hüseyin Yangın ile her konuda anlaşmaya varıp imzayı atmasının ardından; “yeniden Pazarspor’a döndüğüm için mutluyum, Pazarspor’dan ayrılmamın ardından görev aldığım kulüplerde kendimi daha fazla geliştirip, tecrübemi arttırırken Pazarspor ’unda kıymetini ve gücünü daha iyi idrak ettim. Pazarspor her zaman hedefleri olan köklü bir kulüp bu yılda inşallah taraftarımıza güzel günler yaşatmak için mücadele vereceğiz ve elimizden geleni yapacağız” dedi.

Başkan Hüseyin Yangın,” Ali Basa kendi içimizden yetişen değerli bir sporcumuz bizden ayrılmasının ardından görev aldığı kulüplerde kendini geliştirmiş ve deneyim kazanmıştır. Şimdi yeniden yuvasına dönüş yaparken, elde ettiği birikimlerle takımımıza büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

MERT EGE SÖZLEŞME YENİLEDİ

Pazarspor Stoper mevkii oyuncusu Mert Ege Özeren ile yeniden sözleşme yeniledi.
İç ve dış transfer çalışmalarına başlayan Mavi, Beyazlı ekip geçen yılda takımda yer alan stoper oyuncusu Mert Ege Özeren ile bir yıllık daha sözleşme yeniledi.

Bugün kulübe gelen ve Başkan Hüseyin Yangın ile yaptığı görüşmenin ardından her konuda anlaşan başarılı oyuncu "bir sezon daha Pazarspor ’dayım" dedi.

Mert, Trabzonspor alt yapısından yetişen 1991 doğumlu oyuncu Trabzonspor A.Ş, 1461 Trabzon, Gölcükspor, Sancaktepe Belediye ve Denizli Büyükşehir BLD takımlarının formasını giydi.

Mert imzasının ardından yaptığı açıklamada” Geçen yıl yaşadığım sakatlıklar nedeni ile Pazarspor’a beklenilen katkıyı sağlayamadım. Bu nedenle de Pazarspor’a kendimi borçlu hissediyorum. Bu yıl geçireceğimiz iyi bir hazırlık devresi ile takımımızın üst sıralarda yer alması için çok çalışıp üzerime düşeni hakkıyla yerine getirmeye çalışacağım” dedi.

Başkan Hüseyin Yangın,” Mert geçen yıl yaşadığı olumsuzluklar nedeni ile kendisinden beklediğimiz performansa ulaşamamıştı. Bu yıl kendisinden çok şeyler bekliyoruz. İç ve dış transferde çalışmalarımız aralıksız devam etmekte. Kısa bir süre içersin de takımın başına bir sportif direktör ve devamın da da teknik heyetimizi getirip transfer çalışmalarını iyice hızlandıracağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER