Ali Güney: Başkan Adaylığından Çekildi. Neler dedi...

Güney, “Kongrenin ilçemize, Pazarspor camiasına hayırlar getirmesini diliyorum” dedi

Ali Güney: Başkan Adaylığından Çekildi. Neler dedi...

PAZAR-Bir süre önce Pazarspor Kulübü yönetimi 31.05.2023 tarihinde Mustafa Taşkın başkanlığında toplanarak olağan genel kurul kararı almıştı.

24.06.2023 tarihinde çoğunluk sağlanamadığında 01.07.2023 tarihinde Deniz Konak Otelinde genel kurul yapılacağı duyurusunun ardında adaylığını açıklayan iş insanı Ali Güney’den sonra yoğun bir gündem yaşandı.

Milletvekilliği seçimlerinin ardından yeni gelişmeler meydana geldi. O gelişmelere girmek istemiyorum….

Bu gelişmelerden sonra İstanbul grubu eski onursal başkan Hüseyin Yangın’ın bu süreçte tekrar aday olması için yoğun bir çalışma başlattı.

Onursal Başkan Yangın’ı ikna eden İstanbul grubu, hala basına net açıklama yapmamasına rağmen alınan son bilgilere göre adaylığı kabul ettiği yönünde oldu.

Bunun üzerin daha önce aday olduğunu açıklayan İş insanı Ali Güne, “kimse aday olmadı. Pazarspor’u yalnız bırakamazdık. Bende her türlü koşulları göz önüne alarak aday olduğumu açıkladım” dedi.

Güney, gelişmeler konusunda ise “ daha sonra Sayın Hüseyin Yangın’ın aday olacağı gündeme geldi. Kendisiyle görüştüm. Olumu geçti. Ben “ siz aday olursanız adaylıktan çekilirim” dedim. O da “benim listemde yer alır mısınız” dedi. Bende “alırım” dedim. Ve adaylıktan da çekildiğimi söyledim” diye konuştu.

Ali Güney’in kendisiyle kaçkar53.com editörü olarak yaptığım görüşmede de “ADAYLIKTAN ÇEKİLDİĞİNİ” beyan ederek yeni oluşacak Yangın’ın yönetiminde yer alacağını söyledi.

Güney, “Kongrenin ilçemize, Pazarspor camiasına hayırlar getirmesini diliyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2023, 11:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Emir
Abdullah Emir - 4 ay Önce

Birlik her zaman güzeldir
Ali beye yeni yönetime başarılar dilerken lütfen ama lütfen taraftarla halkla kurumlarla ilişkileri düzeltelim syg

SIRADAKİ HABER