YÜZLERİ GÜLÜMSETEN İYİLİK HAREKETİ

Artvin Valiliği himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğünce FLO Mağazacılık işbirliğinde yapılan "İyilik Hareketi" projesi kapsamında Artvin merkez ve ilçelerindeki öğrencilere kışlık 1443 çift bot ve 225 adet mont hediye edildi.

YÜZLERİ GÜLÜMSETEN İYİLİK HAREKETİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvin Valiliği himayelerinde İl Millî Eğitim Müdürlüğünce FLO Mağazacılık işbirliğinde yapılan "İyilik Hareketi" projesi kapsamında Artvin merkez ve ilçelerindeki öğrencilere kışlık 1443 çift bot ve 225 adet mont hediye edildi.

Öğrencilere kışlık bot ve mont hediye etmek için gerçekleştirilen okul ziyaretlerine Arhavi Kaymakamı Burak Çimşir, FLO Genel Müdürü Mehmet Tahir Bayraksoy, İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Murtezaoğlu, İlçe Müdürleri ve Şube Müdürü Özcan Köse, FLO Sosyal Sorumluluk Proje Yöneticisi Hediye Vuranel, ilçe ve okul yetkilileri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar "İyilik Hareketi" projesi kapsamında dağıtılan hediyeler ile çocuklarımızın yüzündeki gülümsemeye vesile olan bu anlamlı projenin hazırlanarak hayata geçirilmesinde emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER