Zorlu ama, zevkli bir hizmet yapıyorlar

Zorlu ama, zevkli bir hizmet yapıyorlar

SAĞLIK 5.07.2023 11:50:18 166 0
Zorlu ama, zevkli bir hizmet yapıyorlar
Rize Devlet Hastanesi Başhekimi Şaban Ergene sabah erkenden başlayan poliklinik hizmetleri yanında günü dolu dolu tamamlamanın mutluluğu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor.
Bu güzel hizmetlerini sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan başhekim Ergene, özet olarak şunları söyledi.
POLİKLİNİK HİZMETİ İLE GÜNE BAŞLIYORUZ
Sabahın erken saatlerinde poliklinik hizmetleri ile güne başladık, hastalarımızın birçoğunun ayaktan teşhis tedavilerini düzenledik, ayaktan tedavileri mümkün olmayan hastalarımıza yatış vererek tedavi süreçlerini başlattık.

SEMİNERE KATILDIK
Üniversitemizden Güler Yanık hocamız hemşirelere yönelik; iletişim, diksiyon, hastalarla diyalog noktasında iletişim becerileri konulu seminer verdi, hocamızı dinledik.
Polikliniğe öğleden sonra da devam ettik. Poliklinik sonrası hastane idarecilerimizle makamımızda idari işleyiş hakkında toplantımızı gerçekleştirdik.

AMCAMIZIN MEZARINI ZİYARET ETTİK
Mesai çıkışı, hastanemizde 5 ay gibi bir süre yoğun bakım ve sonrasında servise yatırarak tedavisiyle yakından ilgilendiğimiz, hastane personelimizin sevgisini kazanan, kısa bir süre önce de dâr-ı bekâya irtihal eden Ali KOPUZ amcamızın Veliköy'deki kabri şerifi başında Yasin-i şerif okuyarak, dualarla kendilerini yad ettik.

GÖREVLİLERİMİZİ VE HASTALARI DİNLEDİK
Sonrasında tekrardan hastaneye gelerek; Hastane müdürümüz, sorumlu Başhekimi yardımcımız, acil hekimlerimizle beraber, kırmızı alan, sarı alan, yeşil alan, müşahede, pansuman, alçı odalarımızdaki hastalarımızı ziyaret ettik, hasta yakınlarını dinledik, dertlerine çareler aradık.Tatlı yorgunlukla bir günü daha geçirdik.

Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI