YÖNETİM KONGRE KARARI ALDI

Artvin Hopaspor Kulübü Yönetimi son yaptığı toplantıda Olağan Üstü Genel Kurul yapılması kararı aldı.

PAZAR-RİZE 16.06.2023 09:08:18 263 0
YÖNETİM KONGRE KARARI ALDI

Hayati Akbaş

HOPA- Artvin Hopaspor Kulübü Yönetimi son yaptığı toplantıda Olağan Üstü Genel Kurul yapılması kararı aldı.

Artvin Hopaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada 17.06.2023 (Cumartesi) saat 13:00’da Turgay Ciner Caddesinde bulunan Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Atatürk Konferans Salonunda gerçekleştirileceği, çoğunluğun sağlanamaması durumunda 24.06.2023 (Cumartesi) saat 13:00’da aynı yerde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirileceği duyuruldu.

BAŞKAN KOLÇAK “BEN VARIM” DEDİ..

Artvin Hopaspor yönetiminin kongre kararı almasından ardından camiada “Başkan devam edecek mi?” soru işaretine de yine cevabı Lütfü Kolçak verdi.

Başkan Lütfü Kolçak gerek kulüp ve gerekse kendi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada hedeflerinin olduğunu, bunun başında da İlçeye yakışır bir stadyumu kazandırmak ve bu aziz takımı 2’nci lige çıkartmak olduğunu söyleyerek “Ben varım ”dedi.

Başkan Kolçak tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sevgili Artvin Hopasporlular; Öncelikle başkanlık yaptığım süreç içerisinde gerek maddi gerekse manevi olarak her zaman yanımda olan yönetimime verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Başkan Olarak görev yaptığım bir yıllık süreçte inişli çıkışlı bir sezon geçirdik. Bu süreçte gerek şahsım, gerekse yönetim olarak maddi ve manevi anlamda yaşadığımız zor zamanlara rağmen Artvin’in göz bebeği olan Artvin Hopaspor’umuzu ayakta tutmak için elimizden geleni yapmak için gayret gösterdik. Başkan ve yönetim kurulu olarak Artvin Hopaspor’ için çalışmaktan dolayı her zaman onur duyduğumu belirtmek istiyorum.

Artvin Hopaspor bizim için her şeyden değerlidir. Bu nedenle, A.Hopaspor’u şampiyon yapmak, ilçemize ve kulübümüze yakışan bir stadyum ile sosyal tesis projelerimizi hayata geçirebilmek adına tekrar başkanlık için aday olduğumu belirtmek istiyorum. Bu hedeflere ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı taahhüt ediyorum.

Yaklaşan olağanüstü genel kurulumuzun Artvin Hopaspor'a, yönetimimize ve tüm Hopa halkına hayırlı olmasını diliyorum. Yeni yönetimim ile birlikte el ele vererek kulübümüzü daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Hepinize tekrar teşekkür ediyor, desteklerinizi bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla”


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI