YÖNETİM İSTİFA ETTİ.

Başkan Göksel Cihan “Yönetim olarak olağanüstü kongre kararı aldık" dedi.

SPOR 17.06.2022 11:56:07 137 0
YÖNETİM İSTİFA ETTİ.

Hayati Akbaş

HOPA-TFF 3 Lig 1 grupta mücadele eden ve 2.liğe yükselme şansını final karşılaşmasının son dakikalarında kaybeden Artvin Hopaspor’da gözlerin çevrildiği yönetim kurulu son toplantısında istifa ederek “Olağanüstü Genel kurul” kararı aldı.

Göksel Cihan tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Artvin Hopaspor tarihinde iki dönem üst üste Yönetim Kurulu başkanlığı yapmış ender isimlerden biriyim. Bu kulübün yönetim kuruluna girmek veya başkanlığını yapmak büyük onurdur. Ben de bu onuru iki dönem üst üste başkanlık yaparak yaşadım. Şampiyonluk kapısından döndüğümüz son maçımızdan sonra kulübümüzün ekonomik durumlarını, borçlarını ve ödemelerini hızlı bir şekilde kontrol ederek gerekli işlemleri yaparak yönetim kurulundaki bütün arkadaşlarımızla birlikte olağanüstü kongre kararı aldık.

Artvin Hopaspor camiasına hayırlı uğurlu olsun. Gerek kulüp başkanı olarak ben, gerekse Başkan yardımcısı arkadaşımın özellikle sağlık sorunlarımız nedeniyle 3. dönemi sürdüremeyeceğimiz kanısına vardık. Yeni oluşacak ekibe ve başkan adayına-adaylarına şimdiden başarılar diliyorum.

29 Haziran 2022 Çarşamba günü Hopa Ticaret ve Sanayi odası Atatürk konferans salonunda olağanüstü genel kurulumuz yapılacak ve Artvin Hopaspor yeni yönetimini ve yeni başkanını seçecektir. Ben ve ekip arkadaşlarımda yeni oluşacak yönetimin her zaman yanlarında bulunup destek olacağız' dedi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI