TUR ATLADI

Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmasında evinde konuk ettiği Başkent Gözgözler Akademiyi 2-0 yenen Artvin Hopaspor tur atlayarak yoluna devam ediyor.

SPOR 30.09.2021 17:40:23 35 0
TUR ATLADI

Bayram Turan Çelik

HOPA- Ziraat Türkiye Kupası 2 tur karşılaşmasında evinde konuk ettiği Başkent Gözgözler Akademiyi 2-0 yenen Artvin Hopaspor tur atlayarak yoluna devam ediyor.

Karşılaşmanın ilk devresinde her iki takım da sahada dengeli bir oyun sergileyerek, karşılılıkla ataklarla gol arasa da istediklerini bulamayarak soyunma odasına 0-0 beraberlikle girdiler.

Artvin Hopaspor İkinci devreye sahada daha düzenli bir oyunla başlarken istediği golü de 47 dakikada Safa Ali’nin ayağından buldu. Golden sonra yine oyunda üstünlüğü elden bırakmayan A. Hopaspor rakip kaleye daha çok inmeye başladı. Bu ataklardan birinde 67 dakikada Furkan Cinkaya meşin yuvarlağı Başkent Gözgözler Akademi filelerine göndererek Hopaspor’u 2 farklı üstünlüğe taşıyan golü atarak rahat bir nefes almasını sağladı.

Karşılaşmada 2-0 üstünlük sağlayan A. Hopaspor kalan dakikalarda yine rakip kaleye yüklense de Başkent Gözgözler kalecisi Gürkan’ı geçemedi. Kaleci Gürkan takımı 2-0 yenilse de mutlak 4 gollük pozisyonu kurtararak sahanın yıldızı olarak alkışlandı.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI