TSO’DE ATİF KESİM YENİDEN BAŞKAN

Başkanlık seçiminde sonuç çekilen kura ile belli oldu ve Atıf Kesim yeniden kurayla Başkan seçildi.

TRABZON-ARTVİN 18.04.2018 07:06:32 96 0
TSO’DE ATİF KESİM YENİDEN BAŞKAN

Arhavi TSO’da bugün yapılan Yönetim ve Meclis seçimlerinde de heyecan dorukta idi.

Hayati Akbaş

ARHAVİ-Arhavi Ticaret ve Sanayi Odasında geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde 5 grubun 3’ünü kazanan Atıf Kesim grubu Meclis üyeliklerinde 6-4 üstünlük sağlamıştı.

Arhavi TSO’da bugün yapılan organ seçimleri öncesi Meclis üyeliğine seçilemeyen Atıf Kesim 2 gruptan Serkan Ergin’in istifa etmesi ardından yeniden Oda Meclis üyeliğine girdi. Bu gelişme ardından Meclis üyeleri Atıf Kesim, Turgut Ataselim, Fikret Özgür, Osman Özdemir, Bahri Kurdoğlu, İsmail Günbeyaz, Şenol Numanoğlu, Bülent Özbayrak, Hüseyin Gürkan ve Hüsnü Doğan Hatinoğlu sandık başına giderek Oda Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile Disiplin kurulu üyeleri ve TOBB delegesini seçtiler.

Oldukça heyecanlı geçen Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri seçiminde sandıktan 5’de 5 oy çıkması üzerine Seçim Kurulu gözetiminde kura çekimi yapıldı ve kura sonucu Atıf Kesim ve listesi Arhavi TSO Yönetim kuruluna seçilmiş oldular.

Bu sonuca göre Oda yönetimi şu isimlerden oluştu: Atıf Kesim (Başkan) , Turgut Ataselim (üye), Fikret Özgür (üye), Osman Özdemir (üye) ve Bahri Kurdoğlu (üye).Oda Meclisi de İsmail Günbeyaz, Şenol Numanoğlu, Bülent Özbayrak, Hüseyin Gürkan ve Hüsnü Doğan Hatinoğlu’ndan oluştu. Oda Meclisinin önümüzdeki günlerde toplanarak kendi arasında Başkanı seçecek.

Oda Disiplin Kuruluna da Şadi Yıldızcan, Serkan Ergin, Muhammet Uzuner, Alpaslan Büyükoğlu, Murat İyiyazici ve Hasan Kaya seçildiler.

TOBB delegeline de Atıf Kesim seçildi.

Seçimlerin sona ermesi ardından kısa bir açıklama yapan Atıf Kesim tüm üyelere ayrı ayrı teşekkür ederek yeni dönemde de çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini, “seçimler öncesi üyelere ne vaat ettiysek hepsinin takipçisi olacaklarını ve hayata geçireceklerini” söyledi.

Atıf Kesim Arhavi TSO üyelerinin ve son olarak da bugün yapılan seçimlerden birlik ve el ele verme mesajını aldıklarını, bunun gereğini de önümüzdeki dönemde yerine getireceklerini ifade ederek “Bundan sonra sen-ben yok, Arhavi için biz varız anlayışı ile önümüzdeki sorunları bir bir aşarak İlçe ekonomisini daha üst noktalara taşma çalışmamız devam edecektir. Bu sonucun İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyor, tekrar teşekkür ediyorum” dedi


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI