ŞAİRLERDEN VALİ DORUK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Artvinli şairler, “7 Bölge 7 İklim Şiir Şöleni’ne” verdiği desteklerinden dolayı Vali Yılmaz Doruk’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

TRABZON-ARTVİN 28.09.2019 17:38:53 207 0
ŞAİRLERDEN VALİ DORUK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Hayati Akbaş

ARTVİN-Artvinli şairler, “7 Bölge 7 İklim Şiir Şöleni’ne” verdiği desteklerinden dolayı Vali Yılmaz Doruk’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

izmir escort

Artvin Kültür Sanat Ustaları buluşması kapsamında bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “7 Bölge 7 İklim Şiir Şöleni” 30 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Artvin Merkez, Ardanuç ve Şavşat ilçelerinde gerçekleştirildi.

Artvin Kültür Sanat Ustaları adına Artvinli şairlerinden Hasan Akın (Haşutlu) ve şair - yerel sanatçı Oktay Köse (Atacı) şiir şölenine verdiği maddi ve manevi desteklerinden dolayı Vali Yılmaz Doruk’u makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Vali Doruk’a bu muhteşem buluşmaya ev sahipliği yapması ve sunduğu katkılardan dolayı programın anısına plaket taktim eden Akın ve Köse ayrıca program öncesi misafirlerini sıcak karşılama ve sohbetinden etkilenen şairlerin yazmış olduğu dörtlüklerden oluşan bir değişme (şiir) taktim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Doruk ise şiir şöleninin gelecek yıllarda da yapılması için katkı vereceğini belirterek ilin kültürünün yaşatılması açısından bu tür etkinliklerin çok önemli olduğunu söyledi.

Ziyaret günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI