Rize’de 100 kişiye daha istihdam sağlayacak

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Rize Çağrı Merkezi’nde çalışmak üzere, 18-35 yaşları arasında, en az lise mezunu adaylara çağrı yapıyor. 17 Haziran sonuna kadar gerçekleştirilecek işe alımlar için adayların Assi

YÖREDEN HABER 15.06.2016 13:28:42 16 0
Rize’de 100 kişiye daha istihdam sağlayacak
Türkiye genelinde 20 şehir ve 22 ayrı bölgede yaklaşık 10 bin çalışanıyla hizmet veren Türk Telekom’un çağrı merkezi iştiraki AssisTT, büyümesini sürdürüyor. Rize’de 2011 yılında açılan ve 410 kişiye istihdam sağlayan AssisTT Çağrı Merkezi, İŞKUR desteği ile düzenlenecek İşbaşı Eğitim Programı kapsamında 100 kişiye daha iş olanağı sunuyor.

Adaylarda aranan özellikler

Türk Telekom ve Türk Hava Yolları (THY) müşterilerine hizmet veren AssisTT Rize Çağrı Merkezi'ne müşteri temsilcisi pozisyonu için başvuracak adaylarda; 18-35 yaşları arasında ve en az lise mezunu olma şartı aranıyor. Adayların ayrıca; düzgün diksiyon, etkili iletişim ikna ve analiz yeteneği, vardiyalı çalışmaya uyum, hedef odaklılık, zaman yönetimi yetkinlikleri de değerlendiriliyor. Erkek adaylarda; askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olanların başvuruları kabul ediliyor.

Başvurular AssisTT Rize Çağrı Merkezi’ne şahsen yapılacak

AssisTT bünyesinde çalışmak isteyen adayların başvurularını şahsen, “Taşlıdere Mahallesi Sevgi Caddesi No: 6-Engindere” adresinde faaliyetlerini sürdüren AssisTT Rize Çağrı Merkezi’nden yapmaları gerekiyor.

Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezlerinden olan ve yenilikçi teknolojileri ile sektöre yön veren AssisTT, yatırımlarını büyük şehirlerin yanı sıra Anadolu’ya yönlendirerek gençlere iş olanağı sağlıyor. AssisTT, bölgedeki ekonomik hayatı canlandırarak, Türkiye ekonomisine de katkı sağlıyor. 

Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı