RİZE ŞİMAL AVM YOĞUN BİR İLGİYLE KAPILARINI AÇTI

Rize Merkez Müftü Mahallesinde hizmete açılan Şimal AVM’de yoğun kalabalık HES kodu uygulaması sorgulanarak içeriye alındı

YÖREDEN HABER 20.11.2021 10:39:11 231 0
RİZE ŞİMAL AVM YOĞUN BİR İLGİYLE KAPILARINI AÇTI

Rize Merkez Müftü Mahallesinde hizmete açılan Şimal AVM’de yoğun kalabalık HES kodu uygulaması sorgulanarak içeriye alındı. Bugün saat 14:00'de Karadeniz Orkestrası eşliğinde gerçekleşen açılışa Rize halkı yoğun ilgi gösterdi. Açılışa özel olarak AVM'de yer alan birçok firmada indirimler ve kampanyalar misafirlere sunuldu. Açılışta konserler verildi, imza günleri yapıldı ve çocuklara yönelik etkinlikler ziyaretçilerle buluşturuldu.

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Rize Yatırım A. Ş. bünyesinde faaliyet gösterecek ve 22 bin 901 metrekarelik bir alana yayılmış olan AVM, açık ve kapalı alanlarıyla içerisindeki geniş marka yelpazesiyle her yaş ve zevk grubuna uygun alternatifler sunmaya başladı. Şimal AVM, kolay ulaşımı ve merkezi konumu ile 2 bin 70 m2 çocuk ve genç oyun alanı, bin 909 m2 market alanı, 909 m2 yapı market alanı ve 2 bin 975 m2 sinema alanıyla birlikte toplam 117 mağaza sayısı ile kapılarını ziyaretçilerine açtı. HALİTAĞAOĞLU: MUTLUYUZ GURULUYUZ Şimal AVM İdari Koordinatörü Ensar Halitağaoğlu, çok heyecanlı olduklarını belirterek, “Bir çok zorluklarla mücadele vererek bugünlere geldik. Bugün heyecanlıyız. AVM’yi bebek gibi büyüttük bu günlere gelindi. Şimdi ise bir eser ortaya çıktı. İçimiz kıpır kıpır. Bu esere Rizeliler sahip çıkacaktır. Mutluyuz guruluyuz. Şu an bu kalabalığı göründe Rize’nin buna ihtiyacı olduğunu da gördük. İlimize hayırlı olsun” dedi. AYDOĞAN: RESMİ AÇILIŞI HENÜZ YAPMADIK Şimal AVM Yatırım Temsilcisi Yeşim Anıt Aydoğan, AVM’nin yapımı için çok emek verdiklerini söyleyerek, “Çok uzun süre bekledik, çok emek verdik. Rize'ye ve bölgeye böyle bir AVM kazandırdığımız için çok mutluyuz. Bugün mağazalar kendi açılışlarını yapıyor. Resmi açılışı henüz yapmadık. Ön açılış yapıyoruz ama hem insanlar hem de çalışanlar çok heyecanlı, bu heyecanı paylaşmak çok güzel. Hayırlı olsun” diye konuştu. SARIYAL: BİR AY İÇİNDE YÜZDE YÜZ DOLULUĞA ULAŞACAĞIZ Rize'nin ilk ve tek alışveriş merkezini açmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Şimal AVM Müdürü Nergis Sarıyal, “Rize’nin ilk ve tek AVM’sini açmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Şu an çok güzel bir talep ve tepki var. Bunun devamının gelmesini diliyoruz. İnşallah bütün Rize ve kiracılarımız için mükemmel bir çalışma olur. 117 mağazamız var. Şu anda yüzde 70 açılış oranı ile başlıyoruz. Birkaç hafta içerisinde bize eklenecek olan yeni çalışma arkadaşlarımız olacak. İnşallah bir ay içerisinde yüzde 100 dolulukla Rize'ye hizmet vermeye başlayacağız” ifadelerine yer verdi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI