Rize Milletvekili Harun Mertoğlu Pazar’da Basın Bürosunu Ziyaret Etti

Rize Milletvekili Harun Mertoğlu Pazar’da Basın Bürosunu Ziyaret Etti

SİYASET 25.09.2023 12:08:27 473 0
Rize Milletvekili Harun Mertoğlu Pazar’da Basın Bürosunu Ziyaret Etti

PAZAR-Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu Pazar ilçesinde bir dizi ziyaretlerde buldun. Vekil Mertoğlu Pazar ilçesinde faaliyet gösteren kaçkar53.com ve DHA basın bürosunu ziyaret etti.

TBMM’nin tatile girmesini fırsat bilen AK Parti Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu Pazar’da bir dizi ziyarette bulundu.

Vekil Mertoğlu, beraberinde Pazar Ak Parti İlçe Başkanı Hamza Kandemir ile birlikte, Pazar’da Basın Kaçkar53.com ve DHA basın bürosuna da bir ziyarette bulunarak editör gazeteci Abdullah Uzun ile bir araya geldi.

Gazeteci Abdullah Uzun ile bir süre güncel konularda sohbet eden Vekil Mertoğlu,” Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Vatandaşımızın sesini duyurarak sorunların çözümüne katkıda bulunan yerel basını çok önemsiyoruz. Rize ve ilçelerinde yerel ve ulusal basında görev yapan arkadaşlarımızla zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bu günde Pazar ilçesinde daha öncede teşkilatlarda beraber görev yaptığımız gazeteci Abdullah Uzun ile meclis çalışmaları ve güncel konularda sohbet ettik. Bize göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Abdullah Uzun nazik ziyaretlerinden dolayı Rize Milletvekili Av. Harun Mertoğlu’na teşekkür ederek, tatil dönüşü yeni dönem meclis çalışmalarında başarılar diledi.

Milletvekili Mertoğlu, daha sonra Pazar ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI