RİZE GÜNLERİNDE’Kİ ÇAYKUR STANDINA YOĞUN İLGİ

Bu yıl, 29 Kasım-3 Aralık 2023 tarihleri arasında, “Cumhuriyetimizin 100 Yılında; Rize İstanbul’da” 13. Düzenlenen Rize Günlerinde yerini alan, ÇAYKUR Standına ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve sevgisi devam ediyor.

TURİZM 2.12.2023 13:54:03 80 0
RİZE GÜNLERİNDE’Kİ ÇAYKUR STANDINA YOĞUN İLGİ

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Bu yıl 13. Düzenlenen Rize tanıtım günlerine yoğun katılım devam ediyor. Her yıl olduğu bu yılda Rize günlerinde yer alan, ÇAYKUR tanıtım standına ziyaretçilerin yoğun ilgisi devam ediyor. Doğu Karadeniz Bölgesinin en önemli tarım ürünü olan çayın ve Çaykur’un bölgenin kalkınması, refahı ve ekonomisi için can damarı konumunda olduğunu ifade eden ziyaretçilere, Çaykur’un ürettiği ve tüketicilerin büyük beğeni ile içtiği, tanıtım ve tadımlık siyah ve yeşil sıcak çay ikramı yapılıyor.

5. Gün devam edecek olan, Rize günlerinde ÇAYKUR’un standını ziyaret edenler, ÇAYKUR’un her yıl olduğu gibi bu yılda huzurlu bir ortamda gerçekleşen, 2023 yılı yaş çay kapmasında sorunsuz olarak satmış oldukları ürün bedellerinin vaktinde ödenmesi nedeniyle Çaykur standında bulunan, ÇAYKUR Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM’e tebrik ve teşekkürlerini ilettiler.

Rize Günlerinin gözde ziyaret stantlarından olan, ÇAYKUR Tanıtım ve tadım standını ziyaret edenlerin arasında, AK Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Genel Başkan Yardımcısı Hayatı Yazıcı, Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Osman Aşkın Bak, Rize Milletvekili ve Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammet Avcı, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, RİDEF Genel Başkanı Hasan Başça, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim tarafından karşılanıp, misafirlerinin Çaykur standını ziyaretleri sohbetinde kendilerine sıcak ve soğuk çay ikramında bulunuldu.


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı