Rize'de Ayın Personeli Seçildiler

Rize Emniyet Müdürlüğü'nce vatandaş memnuniyetine somut katkı sağlayan personellere yönelik her ay uygulanacak olan “Ayın Personeli” uygulamasını başlatıldı.

GÜNDEM 26.01.2023 14:20:04 20 0
Rize

Güvenlik Hizmetlerinin yürütülmesinde üstün görev anlayışı ve gayretli çalışmalarından dolayı Cumhuriyet Şehit Nedim Çalık Polis Merkezi Amirliğinde görevli Polis Memuru Burak Özkan ve Tophane Şehit Abdulkadir Sadıkoğlu Polis Merkezi Amirliğinde görevli Polis Memuru Mustafa Günen “Ayın Personeli” olarak seçildi. Düzenlenen törende İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, “Ayın Personeli” seçilen iki polis memurunu gram altın ile ödüllendirmesinin ardından kendilerine teşekkür etti.

Polis merkezlerinin vatandaşların ilk müracaat noktası olması açısından teşkilatın vitrini olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN, “Vatandaşlarımızın güvenini kazanmaya yönelik tutum ve davranışlar sergileyerek üstün görev anlayışıyla hareket eden ve diğer personellerimize örnek olması açısından Vatandaş memnuniyetine somut katkı sağlayan personellerimize yönelik her ay uygulanacak olan “Ayın Personeli” uygulamasını başlattık' dedi.

Bayram Ali Kavalcı

 


Anahtar Kelimeler:
1

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

2

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

3

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI

4

Z kuşağını anlamanın önemi!

5

Tarım Fuarındaki Yerini Aldı