Pazarspor’da Hoca görevi bıraktı

TFF 2.lig Kırmızı grup takımlarından Pazarspor’da 6.haftada Kastamonu karşısında alınan mağlubiyet sonrasında takımın başına 3.kez hoca değişimi ile göreve gelen Nazım Gülay görevini bıraktı.

GÜNDEM 20.04.2023 11:02:55 318 0
Pazarspor’da Hoca görevi bıraktı

PAZAR-Balıkesirspor karşısında alınan 2-0 galibiyet sonrasında, kendi sosyal paylaşım sayfasında Pazarspor’da görevi bıraktığını açıklayan Teknik Direktörü Nazım Gülay, başkan Mustafa Taşkın ile yaptığı görüşmede böyle bir kararı aldığını söyledi.

Nazım Gülay yaptığı açıklamada süreç içerisinde kendisine destek verenlere teşekkür etti.

Gülay, “Değerli Pazarspor Camiası 2022/2023 sezonunda devre arası Pazarspor ile zor şartlar içinde çıktığımız yolda yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen Teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimizle elimizden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıp, gelinen noktaya kadar onurlu bir mücadele sergiledik.

Kulüp Başkanımız Mustafa Taşkın ile yaptığımız görüşme sonrası Balıkesir maçı sonrası karşılıklı olarak yolları ayırmaya karar aldık. Bu zorlu süreçte bizlere desteğini esirgemeyen Kulüp başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize,Sportif direktörümüze, kulüp müdürü ve personelimize, her şartta destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Umarım Pazarspor camiası eski günlerindeki gibi birleşerek hak ettiği yerinde olur. Saygılarımı sunarım.”dedi


Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI