Pazarspor yeni hocası ile her konuda anlaştı

Pazarspor 2016-2017 sezonu için Teknik Direktörlüğe Hakan Tecimer’i getirdi.

PAZARSPOR-RİZESPOR 29.06.2016 08:40:50 75 1
Pazarspor yeni hocası ile her konuda anlaştı
Bir süredir görüşmelerin sürdüğü Tecimer ile bu gün akşam saatlerinde yapılan görüşmelerin ardından her konuda anlaşmaya varıldı.

Uzun süre Fenerbahçe Futbol takımının formasını giyen ve Rizespor dada futbol oynayan Hakan Tecimer Teknik Direktörlüğe Fenerbahçe alt yapı takımlarında başladı. 2012 yılından itibaren ise Milli takımlarımızda görev almaktaydı.

Futbol Şubesi As Başkanı İbrahim Karabekir,”Hakan Tecimer hocamız 2016-2017 sezonunda takımımızın başında görmek istediğimiz ve bir süredir de temasta bulunduğumuz hocamızdı. Bu gün akşam saatlerinde kendisi ile yaptığım son görüşmenin ardından her konuda anlaşmaya vardık. Hocamız Milli takımlardaki görevini sonlandırmasının ardından, önümüzdeki hafta başında Pazar’a gelecek ve çalışmalarına başlayacak. Hakan Tecimer camiamız için yeni bir isim, oldukça istekli hedefleri olan bir hocamız ve eminim ki bu sezon Pazarspor da güzel işlere imza atacak. Hep beraber Pazarsporumuzu yeniden ikinci lige döndürmek için mücadele edeceğiz” dedi.  

Anahtar Kelimeler:
Doğru
29.06.2016 11:10:04
Doğru tercih başarılı olmak için çok çalışır.sporcu kariyerine hocalık kariyerinizde eklemek ister.mustafa Akçay gibi olabilir

1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI