Pazar'da işyeri açılışı yapıldı

Pazar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısı, Alimoğlu İş Hanı 3’üncü katta diyetisyen Senem Yasemin Naiboğlu tarafından faaliyete geçen, Sağlıklı yaşam ve Diyet Danışmanlık Merkezi düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

GÜNDEM 2.11.2023 18:43:39 319 0
Pazar
PAZAR-Pazar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısı, Alimoğlu İş Hanı 3’üncü katta diyetisyen Senem Yasemin Naiboğlu tarafından faaliyete geçen, Sağlıklı yaşam ve Diyet Danışmanlık Merkezi düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Vatandaşlara beslenme ve diyet konularında danışmanlık hizmeti verilecek olan merkezin açılışına İlçe Kaymakamı Mustafa Akın, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Basa, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri yakın dost ve akrabaları ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaymakam Akın, açılış kurdelesinin kesimi sırasında yaptığı konuşmada, “ilçemize yeni hizmet verecek iş yerlerinin kazandırılması sosyal hayat ile Pazar’ımız için son derece güzel bir gelişmedir. İşletme sahibimiz genç diyetisyen Naiboğlu’na iş hayatlarında başarılar ve bol kazançlar diliyorum.” dedi.

Kurdele kesiminin ardından Şehitler Camii İmam Hatibi Yusuf Kambur’un yaptığı duayla Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi hizmete girdi.

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’nde verilecek hizmetlerle ilgili bilgilendirmelerde bulunan Diyetisyen Naiboğlu, “Merkezimizde kilo verme alma, gebe emzikli beslenmesi, çocuk beslenmesi, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme, diyet tedavisi, sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme ile detaylı vücut analizi gibi hizmetleri vereceğiz. Sağlıklı ve dengeli beslenmek isteyen, yaşam kalitelerini arttırmak isteyen vatandaşlarımızı merkezimize bekliyoruz” dedi.

Naiboğlu, “Mesleğimi her zaman daha ileriye taşıyacağıma, her zaman araştırıp yeni bilgiler edineceğime ve mesleğimi etik şekilde icra edeceğimi hepinizin huzurunda söz veriyorum.” diye konuştu.
İnsanlara sağlıklı, mutlu bir yaşam sürmeleri için çaba sarf edeceklerini belirten ve tebrikleri kabul eden Naiboğlu, bu anlamlı gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

İLETİŞİM İÇİN; 0506 627 07 53

Anahtar Kelimeler:
1

ÇAYMER sezonu açtı, kendi yaş çay fiyatını açıkladı

2

Macaristan’dan getirdiler, Rize’de denenmeye başlandı

3

Projenin ilk ayağı Rize Pazar’da başladı.

4

İSTANBUL’DA DÜZENLENEN YÖRESEL ÜRÜNLER FUARI SONA ERDİ.

5

BATUM’DA SINIR TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPILDI